Největší špeky mýho života

Největší špeky mýho života https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17051/bmid_nejvetsi-speky-myho-zivota-GxC-17051.jpg 3 43 7

Dělá z člověka Špatnou Matku fantazírování o průhledných vršcích a o střevících dobrých leda tak pro lehké ženy? A co pak má-li na sobě ještě pyžamo a veze děti do školy? Klára Huttová, občas sebe samu oslovující Jabba, už má léta, kdy po světě chodila jako sexy kočenka, dávno za sebou - stejně jako celulitidu. Ale taky už Má Svého Chlapa. Dále pěkný dům, nádherné děti, které jí na nervy lezou jen z devadesáti procent, širokou, excentrickou a okouzlující rodinu, a atraktivního (ale čím dál záhadnějšího) manžela. A pravidelný sex... no, skoro. No a co! O co jde, jde jen o stydkou krajinu...... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Jota

My life on a Plate

Janicga88
22.07.2018 4 z 5

vtipná kniha:))

Scharks
18.08.2017 3 z 5

Naprosto pohodová letní oddechovka, která je místy opravdu velice vtipná :) A musím se přiznat, že při některých pasážích jsem se fakt smála nahlas :)

Lilith1
28.04.2016 4 z 5

Po dlouhé době humoristická knížka u které jsem se i od srdce zasmála. Dokonce se povedlo autorce i opravdu vážná témata podat s takovou grácií a nadhledem, jako jsem se s tím už dlouho nesetkala.

danulka155
15.02.2015 5 z 5

Při čtení této knihy jsem se pobavila. Dobrá pro oddech a zasmání.

skulenka
04.02.2014 2 z 5

První třetina až polovina knihy byla dle mého za 3 hvězdičky, pak se to celé "zamerikanizovalo" a stal se z toho klasický ženský drb pro americké paničky. Dočetla jsem, dobré na velmi oddechové čtení a uvolnění, je třeba k tomu přistupovat jako k jednoduché četbě a nehledat v tom nic víc...

Firstovka
22.09.2013 5 z 5

Knížka o životě a o tom, jak se s tím hlavní hrdinka dokáže s nadhledem a za pomoci svých blízkých vyrovnat. Veselá i smutná. Potěšila mě.

Bíba1968
13.02.2012

Tato kniha je klasické čtení pro ženy , je i svým způsobem zábavná ,ale i zároveň pravdivá o tom jak běží normální život normální rodinky a není zde i nouze o překvapení které dojde úplně až na konec knihy.

India Knight
anglická, 1965
2007  64%Sakra, chlapi, proč mě nechcete?
2006  59%Největší špeky mýho života
2013  24%Sexy vrásky a velké lásky
2011  62%Šťastné a (nejen) veselé
2007  37%Když jsme zhubly my, zhubnete i vy!

Kniha Největší špeky mýho života je v