Nejúžasnější den

Nejúžasnější den https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379690/bmid_nejuzasnejsi-den-vfY-379690.jpg 4 138 50

Dokonalé manželství je dokonalá iluze. Paul Strom má dokonalý život: luxusní práci reklamního manažera, krásnou ženu, dva zdravé syny a velký dům v bohaté čtvrti. A sám je dokonalým manželem – živitelem, poskytovatelem a ochráncem. Proto naplánoval pro svou ženu Miu romantický víkend na chatě u jezera – jen pro ně dva. A slíbil jí, že dnešek bude nejlepší den. Když se však Paul a Mia vydají autem z města na venkov, začne mezi nimi panovat napětí a pochyby. Jak moc doopravdy věří jeden druhému? Jak dokonalé je jejich manželství? A jak dokonalé může vůbec být? Tato kniha vyvolává otázku, jak dobře doopravdy známe naše nejbližší. Přímo srší temnou energií, a její napětí neustále roste, až do samotného šokujícího závěru. Kaira Rouda kráčí ve šlépějích Manželů odvedle se svým napínavým příběhem podvodu a zrady tak ponuré, že dokáže zbořit manželství… nebo život.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

Best Day Ever: A Riveting Psychological Thriller about the Perfect Marriage , 2017

Květ
31.12.2018 5 z 5

Perfektní psycho, které se vyvine z rodinné idylky, přečteno na jeden zátah. Paul a Mia dokonalý pár s úžasnými syny a dokonalým životem se rozhodnout strávit víkend sami dva bez dětí na chatě u jezera. Cestou na romantický víkend to ale začne skřípat... Autorka skvěle píše, řádky ubíhají samy, postupně se dostáváte do děje, odhalujete život postav, začínáte chápat a cítíte mrazení z toho, co nevíte, ale tušíte, že přijde...

martina7199
30.12.2018 3 z 5

Kniha se mi četla dobře. Začátek dle mého zdlouhavý a šokující konec se též nekonal. Nenadchne ani neurazí.

Urbana
29.12.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, mrazivý a velmi napínavý nejkrásnější den, mohu jen doporučit.

Peace
28.12.2018 5 z 5

"Nepotřebuji Disneyland, abych našel nejšťastnější místo na zemi."

Tohle byl parádní příběh! Kniha se čte sama, s Paulem jeho "nejúžasnějším dnem" proplujete, ani nebudete vědět jak.
Poznámka autorky na konci knihy je pomyslnou třešničkou a náznak, že se s hlavním hrdinou ještě někdy možná setkáme? To si nechám líbit! ;o)

esterkucerova
23.12.2018 1 z 5

Poslední dobou se mi stává, že mě nějaká kniha zaujme, místní hodnocení a komentáře mě přesvědčí a tak si ji koupím, jenže pak přijde jedno velké zklamání.
Jak tento příběh někdo může nazvat 'šokujícím' či 'nepředvídatelným' opravdu nechápu..
Pasáž v autě než Paul a Mia dorazí na chatu trvá snad věčnost a je tak nezáživná, že jsem musela velkou část přeskakovat, žel jsem doufala, že konec mě ohromí. Pak se tedy blíží onen vytoužený konec, očekáváte od toho napětí, nějaké vyústění, akci, boj... Bohužel chyba lávky, bum bum, konec a vy sedíte s tímto odpadem na klíně a přemítáte si všechny ty možnosti, jak jste mohli využít čas lépe než čtením nejúžasnějšího dne.
Šílená nuda, napětí 0, akce 0. Jako jediné pozitivum, které se zasloužilo alespoň o 1 hvězdu je poměrně neobvyklý styl vyprávění ze strany tyrana. Celkově však jedno velké zklamání a místní komentáře pro mě naprosto nepochopitelné. 0,5/5.

evasamankova
18.12.2018 5 z 5

Výborně vykreslená hlavní postava a její "nátura"... Děj skvěle nepředvídatelný. Velmi podařený psychologický thriller.

Medunka22
15.12.2018 5 z 5

Hodně dobrá kniha, podobná tématem Za zavřenými dveřmi. Kolik takových psychoušů běhá mezi námi?

Jana77
15.12.2018 5 z 5

Skvělá knížka! Styl psaní, který se mi líbí!

Googies
28.11.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Fakt mě bavila.

alnahu
14.11.2018 5 z 5

Mrazivý thriller napínavý až do konce.Milující manžel ,krásná manželka ,zdraví synové prostě idylka. Ovšem ,jak se příběh rozvine bych nečekala -šokující příběh.

manželství manželská krize thrillery pro ženy

Kaira Rouda
americká, 1963