Nejšťastnější miminko v okolí

Nejšťastnější miminko v okolí obálka knihy
Mé hodnocení:

Popis knihy zde zatím bohužel není.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439615/nejstastnejsi-miminko-v-okoliryfkKQ-D7P-.jpg 4131
Literatura naučná, Rodina, Zdraví
Vydáno, Esence

The Happiest Baby on the Block, 2002

Kniha Nejšťastnější miminko v okolí

deedulka
24.10.2020

Rady v knize jsou super a fungují, jen to bylo za mne napsané hrozně zdlouhavou formou. Myslím, že zkrácení na 1/3 by knize jen prospělo, protože se informace opakovaly a některé zbytečnosti od čtení svou nudností odrazovaly. Doporučuji přečíst během těhotenství a založit důležité pasáže, protože po narození malého křiklounka nebude moc na 300 stran čtení čas. :)

Turmee
11.10.2020

Větší pitominu aby člověk pohledal. Od vysokošlolsky vzdělaného člověka bych očekávala mnohem méně protichůdných tvrzení, oslích můstků a lží a naopak více vědeckých odkazů.
Jakože vtipné malůvky jsou spíše k pláči, celá kniha omýlá dokola to samé a učí člověka základní věc - když dítě pláče, vezměte ho do náruče, chovejte ho a dělejte ššš (to je objev co?).
Jediná hvězdička za praktickou strukturu - krátké shrnutí na začátku každé kapitoly a až dále podrobnější rozbor.

YA-girl
04.05.2020

Kniha se mi dostala do rukou, aniž bych ji zatím potřebovala, ale ze zvědavosti jsem ji za tři hodinky sfoukla ;). Spoustu rad jsem si opsala, protože mi přišly jednoduché a přitom z mého pohledu dokonale logické a smysldávající; budoucnost ukáže, jestli jsou ty rady i funkční ;-D

sheldon8410
10.03.2020

Dávám pět hvězdiček, kniha je hezky jednoduše napsaná a plná zajímavých rad. Některé pasáže se opravdu opakují, ale já to naopak (jako absolutně nezkušený čtenář) oceňuji. Opakování matka moudrosti :) Tak a teď jen počkat, jestli získané znalosti budou fungovat i v praxi....

Anténa1991
07.11.2019

Děkuji za tuto knihu!!!

Romanka89
19.09.2019

Kniha, která může být nápomocná mnoha rodičům, a já jsem jeden z nich. Některé pasáže jsem si založila, abych to rychle našla, kdyby něco. Hezky popsaná teorie čtvrtého trimestru.

Petra186
31.08.2019

Skvělá knížka! Určitě přečíst již v těhotenství a poté i když už máme miminko doma! Super rady.

peta2173
26.07.2019

Knížka nám moc pomohla především v prvních dnech, kdy jsme si přivezli miminko a byli jsme zoufalí.