Nejsem hrdina

Život a práce člena týmu SEAL. Po bestselleru popisujícím misi vedoucí k zabití bin Ládina Nelehký den přichází bývalý člen jednotky amerického námořnictva Navy SEAL Mark Owen se svou druhou knihou, v níž předkládá čtenáři nejniternější zážitky ze svých misí, které ho nejvíce zasáhly a měly vliv na to, jaký člověk se z něj stal....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/282280/nejsem-hrdina-pwy-282280.jpg 4.527
Literatura světová, Literatura faktu
Vydáno, Knižní klub

No Hero, 2014

Kniha Nejsem hrdina

Aveli
20.11.2018

Kniha se mi líbila o malinko méně než "Nelehký den", ale i tak byla skvělá. Detaily z misí ale i ze života autora jsou napsány čtivě a zajímavě. Člověk se dozví více o práci SEAL ale i celkově o práci vojáků. Doporučuji.

MimiNinaFuraha
04.10.2018

Právě jsem dočetla poslední stránku této knihy. Musím uznat, ze přestože nečtu válečnou literaturu, tak tato kniha se mi líbila. V první půlce mi přišla více osobní a líbilo se mi popisováni autora toho, jak zvládal překonávat sám sebe. Tohle pozvolna přecházelo ve vyprávění různých misi a tak. Myslím, ze to je pověřená knížka, která poukazuje na život vojáků a přibližuje nám jejich myšlení. Do jisté míry je i velmi inspirativní, protože když člověk něco opravdu moc chce, zatne zuby a jde si za tím.

domino2002
12.05.2018

Výborné psaní.

pejty
28.04.2018

Poslední dobou jsem se začal zajímat o příběhy vojáků a jejich výcvik, bojové nasazení i chvíle mezi turnusy. Knihy s touto tematikou prostě jsou pro mě poslední dobou naprostý top. Toto všechno tato kniha přináší a proto bych se asi měl po přečtení této knihy cítit nadšeně. Bohužel se tak necítím a to v mých očích sráží trochu tuto knihu.

Stanča
05.11.2016

Fakt dobrý čtení.

Chemosquito
30.05.2016

Kniha Nejsem Hrdina je z části Akční , z části Inspirující a z části motivační .
Na rozdíl od jiných knihách o SEAL není tolik povrchní ( netvrdím že by mě to tolik vadilo , neznám žádnou knihu o SEAL která by se mi nelíbila ) , naopak se spisovatel zaměřil na to popsat své chyby a jak ho co vedlo k tomu aby dosáhl svého cíle být tím nejlepším jakým mohl být .
Nejedná se o jednu z těch knih kde se hodně zabývá výcvikem ale o svých úspěšných i neúspěšných nasazení , o tom jak zvládnout strach a stres v akci a hlavně o hrdinství členů SEAL, Delty a Ranger .
Souhlasím se vším co napsal SImi30 .

Simi30
30.05.2016

Nejlepsi kniha o SEALS co jsem zatím četl. Líbí se mi na vyprávění ta lidskost, nic přehnaneho, žádný super hrdina. Píše i o svých neuspesich a o svém strachu. Což se v málokteré knize docteme. Kniha je velmi motivující predevsim pro nas do života. Se vším se da poprat. Nikdy nic nevzadejme a pojďme si za svými cili.

Autoři knihy

Mark Owen (p)