Nejsem hrdina

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Život a práce člena týmu SEAL. Po bestselleru popisujícím misi vedoucí k zabití bin Ládina Nelehký den přichází bývalý člen jednotky amerického námořnictva Navy SEAL Mark Owen se svou druhou knihou, v níž předkládá čtenáři nejniternější zážitky ze svých misí, které ho nejvíce zasáhly a měly vliv na to, jaký člověk se z něj stal....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/282280/nejsem-hrdina-pwy-282280.jpg 4.527
Žánr
Literatura světová, Literatura faktu
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

No Hero, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Nejsem hrdina

Přidat komentář
Aveli
20.11.2018

Kniha se mi líbila o malinko méně než "Nelehký den", ale i tak byla skvělá. Detaily z misí ale i ze života autora jsou napsány čtivě a zajímavě. Člověk se dozví více o práci SEAL ale i celkově o práci vojáků. Doporučuji.

MimiNinaFuraha
04.10.2018

Právě jsem dočetla poslední stránku této knihy. Musím uznat, ze přestože nečtu válečnou literaturu, tak tato kniha se mi líbila. V první půlce mi přišla více osobní a líbilo se mi popisováni autora toho, jak zvládal překonávat sám sebe. Tohle pozvolna přecházelo ve vyprávění různých misi a tak. Myslím, ze to je pověřená knížka, která poukazuje na život vojáků a přibližuje nám jejich myšlení. Do jisté míry je i velmi inspirativní, protože když člověk něco opravdu moc chce, zatne zuby a jde si za tím.

domino2002
12.05.2018

Výborné psaní.

pejty
28.04.2018

Poslední dobou jsem se začal zajímat o příběhy vojáků a jejich výcvik, bojové nasazení i chvíle mezi turnusy. Knihy s touto tematikou prostě jsou pro mě poslední dobou naprostý top. Toto všechno tato kniha přináší a proto bych se asi měl po přečtení této knihy cítit nadšeně. Bohužel se tak necítím a to v mých očích sráží trochu tuto knihu.

Stanča
05.11.2016

Fakt dobrý čtení.

Chemosquito
30.05.2016

Kniha Nejsem Hrdina je z části Akční , z části Inspirující a z části motivační .
Na rozdíl od jiných knihách o SEAL není tolik povrchní ( netvrdím že by mě to tolik vadilo , neznám žádnou knihu o SEAL která by se mi nelíbila ) , naopak se spisovatel zaměřil na to popsat své chyby a jak ho co vedlo k tomu aby dosáhl svého cíle být tím nejlepším jakým mohl být .
Nejedná se o jednu z těch knih kde se hodně zabývá výcvikem ale o svých úspěšných i neúspěšných nasazení , o tom jak zvládnout strach a stres v akci a hlavně o hrdinství členů SEAL, Delty a Ranger .
Souhlasím se vším co napsal SImi30 .

Simi30
30.05.2016

Nejlepsi kniha o SEALS co jsem zatím četl. Líbí se mi na vyprávění ta lidskost, nic přehnaneho, žádný super hrdina. Píše i o svých neuspesich a o svém strachu. Což se v málokteré knize docteme. Kniha je velmi motivující predevsim pro nas do života. Se vším se da poprat. Nikdy nic nevzadejme a pojďme si za svými cili.

Autoři knihy

Mark Owen (p)
americká, 1976
Kevin Maurer
americká

Kniha Nejsem hrdina je v

Právě čtených4x
Přečtených40x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených4x
Knihotéce31x
Chystám se číst16x
Chci si koupit6x