Nejpodivuhodnější zvířata světa

Nejpodivuhodnější zvířata světa https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459065/bmid_nejpodivuhodnejsi-zvirata-sveta-cBI-459065.jpg 4 3 2

Chlapci a děvčátka, dámy a pánové, prosím přistupte blíže! Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli, uvidíte, co jste ještě neviděli. Třeba žábu s fešáckým knírem, motýlka, který vypadá jako pták, rybu s vlastním svítidlem nebo tříokého ještěra. Tihle všichni a mnozí další pozoruhodní tvorové a tvorečkové z celého světa se Vám představí v naší knize. Račte se pohodlně usadit, otočte stránku, odhrňte závěs – představení začíná!... celý text

Betti
03.03.2024 5 z 5

Velmi zajímává dětská knížka plná pěkných ilustrací zvláštních živočichů. Zvířata byla členěna do dobře zvolených kapitol - zvířata, která hrají všemi barvami, zvířata, jež si pamatují dávné časy, zvířata, která vypadají jako někdo jiný, zvířata, co se krmí opravdu podivně, zvířata, kterým narostlo něco divného, zvířata s vlastní lampičkou a zvířata s hodně divným způsobem obrany. Moc hezky zpracované.

Renike
26.02.2024 5 z 5

Pozoruhodná knížka, která obsahuje nespočet neobvyklých a zajímavých zvířat s pěknou barevnou ilustrací.

Autoři knihy

Jana Nová
česká, 1960

Kniha Nejpodivuhodnější zvířata světa je v