Nejoblíbenější jídla krále komiků - Vlasta Burian hodující

Nejoblíbenější jídla krále komiků - Vlasta Burian hodující https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133707/bmid_nejoblibenejsi-jidla-krale-komiku-v-Gbp-133707.jpg 3 5 3

Kuchařka nejoblíbenějších jídel Vlasty Buriana je výjimečným souborem neopakovatelných kulinárních receptů. Kniha vychází v době, kdy v televizi, v novinách a už i v rozhlase vaří snad každý. Spoluautor knihy Pavel Holík je nejen mistrem kuchařem a vyhlášeným gastronomickým specialistou minimálně evropské úrovně, nýbrž je i spoluzakladatelem Společnosti Vlasty Buriana. Publikace obsahuje velké množství barevných fotografií.... celý text

JancaMia
14.06.2020 4 z 5

prvorepublikový komik byl velký gurmán

pavčape
28.01.2018 2 z 5

V knize autor uvádí některé recepty, které Vlasta Burian preferoval . Je vidět, že byl veliký gurmán, který netrpěl finanční nouzí :-) Nicméně zajímavé

dadukoblih
27.02.2014 3 z 5

V knize jsou recepty na jídla, která měl Burian prokazatelně rád, ale i recepty pokrmů, které by Burianovi nabídli lidé kolem Spolku Vlasty Buriana, např. Zbyněk Drda, F.R. Čech, S. Nálepková a další. Čekala jsem zajímavou kuchařku, ale je tam spíš více povídání s Pavlem Holíkem, spoluzakladatelem Společnosti Vlasty Buriana , nejen o Burianovi a receptů tak polovina knihy.

kuchařské recepty Vlasta Burian, 1891-1962

2008  100%Vlasta Burian a já