Young Avengers

od:


KoupitKoupit eknihu

Young Avengers, tým teenagerovských titánů, který se zformoval, když je svět potřeboval nejvíce, nejsou typickou superhrdinskou partou, jakou byste asi očekávali. Na sklonku nejtemnějšího dne v dějinách Avengers byl aktivován protokol, který má vyhledat novou generaci hrdinů, která by mohla ochraňovat Zemi. Kdo jsou Young Avengers a jaké pouto je váže k nejmocnějším hrdinům světa? To se dozvíte právě tady! Ty největší talenty marvelovské stáje vám v této knize dokážou, že jsou mnohem víc než něčími malými pomocníčky! Obsahuje: Pomocníčci Young Avengers: Debutanti...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396098/young-avengers-Mcx-396098.jpg 4.212
Série:

Nejmocnější hrdinové Marvelu (60.)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Wojta777
27.12.2018

Výborné NHMko. Toto NHMko splňuje na jedničku hlavní úlohu těchto komiksů. A to přestavování hrdinů. Tento komiks není žádná velkolepá akce, třeba jako u Winter Soldiera, ale je to spíše vztahová záležitost. První příběh dbá na pohled superhrdinů a normálních lidí na tento tým. Je to velice krátký příběh, skládá se jen z jednoho sešitu, zato končí velikým plottwistem. Druhý příběh, který je podstatně delší, nám ukazuje vztahy mezi jednotlivými členy tohoto týmu a zároveň pouta mezi jejich rodinami. Zároveň komiks rozebírá taková témata jako rasizmus, odkaz či homosexualita. Výborný komiks, proto dávám 5 mladých hvězdiček.

hroubek
04.12.2018

Young Avengers se nám pořádně představili v Dětské křížové výpravě. A teď se dozvíme něco o nich a jak se dali dohromady. Na komiks jsem se nějak extra netěšil, a to více mě překvapilo jak fajn čtení to bylo. Ne všechny příběhy postav mě sedly, ale ty které mě sedly jsou opravdu moc povedené a zajímavě(Patriot, Stature, Hawkeye). Autorům se krásně povedlo vystihnout hrdiny, jejich motivace a zasadit je to celého universa. Komiks krásně splňuje co si dal za úkol, a ke všemu je to neurážející zábavné počtení. Nic světoborné, přesto dobrý a zábavný komiks.

Štítky

komiksy Marvel superhrdinové Avengers (komiks)

Autoři knihy

Ed Brubaker

Ed Brubaker
americká, 1966

Matt Fraction

Matt Fraction
americká, 1975

Allan Heinberg

Allan Heinberg
americká, 1967

Paul Cornell

Paul Cornell
britská, 1967

Brian Reed

Brian Reed
americká

Roberto Aguirre-Sacasa

Roberto Aguirre-Sacasa
nikaragujská, 1975

Kevin Grevioux

Kevin Grevioux
americká, 1962

Cory Petit

Cory Petit
americká

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených2x
v Přečtených13x
v Doporučených1x
v Knihotéce22x
v Chystám se číst6x
v Chci si koupit1x