Young Avengers

Young Avengers, tým teenagerovských titánů, který se zformoval, když je svět potřeboval nejvíce, nejsou typickou superhrdinskou partou, jakou byste asi očekávali. Na sklonku nejtemnějšího dne v dějinách Avengers byl aktivován protokol, který má vyhledat novou generaci hrdinů, která by mohla ochraňovat Zemi. Kdo jsou Young Avengers a jaké pouto je váže k nejmocnějším hrdinům světa? To se dozvíte právě tady! Ty největší talenty marvelovské stáje vám v této knize dokážou, že jsou mnohem víc než něčími malými pomocníčky! Obsahuje: Pomocníčci Young Avengers: Debutanti...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396098/young-avengers-Mcx-396098.jpg 4.212

Nejmocnější hrdinové Marvelu (60.)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Wojta777
27.12.2018

Výborné NHMko. Toto NHMko splňuje na jedničku hlavní úlohu těchto komiksů. A to přestavování hrdinů. Tento komiks není žádná velkolepá akce, třeba jako u Winter Soldiera, ale je to spíše vztahová záležitost. První příběh dbá na pohled superhrdinů a normálních lidí na tento tým. Je to velice krátký příběh, skládá se jen z jednoho sešitu, zato končí velikým plottwistem. Druhý příběh, který je podstatně delší, nám ukazuje vztahy mezi jednotlivými členy tohoto týmu a zároveň pouta mezi jejich rodinami. Zároveň komiks rozebírá taková témata jako rasizmus, odkaz či homosexualita. Výborný komiks, proto dávám 5 mladých hvězdiček.

hroubek
04.12.2018

Young Avengers se nám pořádně představili v Dětské křížové výpravě. A teď se dozvíme něco o nich a jak se dali dohromady. Na komiks jsem se nějak extra netěšil, a to více mě překvapilo jak fajn čtení to bylo. Ne všechny příběhy postav mě sedly, ale ty které mě sedly jsou opravdu moc povedené a zajímavě(Patriot, Stature, Hawkeye). Autorům se krásně povedlo vystihnout hrdiny, jejich motivace a zasadit je to celého universa. Komiks krásně splňuje co si dal za úkol, a ke všemu je to neurážející zábavné počtení. Nic světoborné, přesto dobrý a zábavný komiks.

komiksy Marvel superhrdinové Avengers (komiks)

Autoři knihy

Ed Brubaker