Young Avengers

Young Avengers https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396098/bmid_young-avengers-Mcx-396098.jpg 4 33 5

Young Avengers, tým teenagerovských titánů, který se zformoval, když je svět potřeboval nejvíce, nejsou typickou superhrdinskou partou, jakou byste asi očekávali. Na sklonku nejtemnějšího dne v dějinách Avengers byl aktivován protokol, který má vyhledat novou generaci hrdinů, která by mohla ochraňovat Zemi. Kdo jsou Young Avengers a jaké pouto je váže k nejmocnějším hrdinům světa? To se dozvíte právě tady! Ty největší talenty marvelovské stáje vám v této knize dokážou, že jsou mnohem víc než něčími malými pomocníčky! Obsahuje: Pomocníčci Young Avengers: Debutanti... celý text

Luigi1
Luigi1
13.07.2023 3 z 5

Některé příběhy se povedly jiné jsou slabší

ArkAngel
ArkAngel
11.07.2022 3 z 5

Komiks ve zkratce představí všechny členy Young Avengers, kdy jsou uvedeni svým debutním číslem a následně tu máme jednotlivé příběhy mladých hrdinů, které mají ukázat jejich civilní život. Některé z nich jsou lepší, jiné horší, stejné je to i s kresbou, protože každý příběh zpracovával někdo jiný. Jako seznamovačka je to fajn, ale víc od toho nečekejte.

JiRkApEsTa
JiRkApEsTa
05.01.2021 4 z 5

Young Avengers je to o mladých avengers co zachranují svět. V prvním příběhu není poznat že by byli superhrdinové byl moc krátký. V druhém díle nám ukazuje vztahy mezi jednotlivými členy tohoto týmu a zároveň pouta mezi jejich rodinami ten už byl už delší.
Hlavní postavy:
(mladá dívka, která převzala Hawkeyeovu úlohu)
Hulkling (mimozemšťan, který mění svou podobu)
Iron Lad (mladík v Iron Manově brnění)
Patriot (díky krevní transfuzi má v žilách sérum super vojáka)
kniha se mi líbila takže dávám 5 hvězdiček

Wojta777
Wojta777
27.12.2018 5 z 5

Výborné NHMko. Toto NHMko splňuje na jedničku hlavní úlohu těchto komiksů. A to přestavování hrdinů. Tento komiks není žádná velkolepá akce, třeba jako u Winter Soldiera, ale je to spíše vztahová záležitost. První příběh dbá na pohled superhrdinů a normálních lidí na tento tým. Je to velice krátký příběh, skládá se jen z jednoho sešitu, zato končí velikým plottwistem. Druhý příběh, který je podstatně delší, nám ukazuje vztahy mezi jednotlivými členy tohoto týmu a zároveň pouta mezi jejich rodinami. Zároveň komiks rozebírá taková témata jako rasizmus, odkaz či homosexualita. Výborný komiks, proto dávám 5 mladých hvězdiček.

hroubek
hroubek
04.12.2018 4 z 5

Young Avengers se nám pořádně představili v Dětské křížové výpravě. A teď se dozvíme něco o nich a jak se dali dohromady. Na komiks jsem se nějak extra netěšil, a to více mě překvapilo jak fajn čtení to bylo. Ne všechny příběhy postav mě sedly, ale ty které mě sedly jsou opravdu moc povedené a zajímavě(Patriot, Stature, Hawkeye). Autorům se krásně povedlo vystihnout hrdiny, jejich motivace a zasadit je to celého universa. Komiks krásně splňuje co si dal za úkol, a ke všemu je to neurážející zábavné počtení. Nic světoborné, přesto dobrý a zábavný komiks.

komiksy superhrdinové Marvel Avengers (komiks)

Část díla

Autoři knihy