Mýval Rocket

od:


KoupitKoupit eknihu

Antropomorfní dobrodruh se zálibou v popichování - to je chlupatý pirát mýval Rocket! Přidejte se k Rocketovi v životním dobrodružství při výpravě do kvadrantu Keystone za jedněmi z největších příběhů zakrslého Strážce. Pohleďte s úžasem, jak půlsvětský huňatý hrdina dráždí neuvěřitelného Hulka, než se spojí se svým savčím soukmenovcem Wal Rusem za účelem ochrany největších keystoneských hračkářů před legií vraždících klaunů! Jedna věc je jistá: nikdy dřív jste se nesetkali s hrdinou jako je Rocket. Obsahuje: Hvězdný meč část druhá: Čarodějný svět Kdesi v černých dírách Siria Major žil mladík jménem Rocket! Mýval Rocket: Strážce kvadrantu Keystone...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/378982/myval-rocket-HsG-378982.jpg 3.121
Série:

Nejmocnější hrdinové Marvelu (45.)

Orig. název:

Rocket Raccoon (2016)

Žánr:
Komiksy
Vydáno:, Hachette
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
DennisMoore
03.11.2018

Škoda, že první příběh Hvězdný meč nemá pořádný finiš, ale jen otevřený konec, protože co do scénáře je skvělý a černobílá kresba mu moc sluší... Ovšem strážce kvadrantu Keystone, to je paráda se vším všudy. Anarchistická zábava k popukání a navíc s kresbou Mika Mignoly, kvůli kterému jsem si tenhle sešit koupil. Mignola se snad narodil k tomu, aby kreslil výjevy typu "myš se samopalem sedí na hromadě mrtvých vražedných robotů a sleduje raketu, která se ostrou zatáčkou snáší do kráteru pod zámkem klauna - psychopata".

hroubek
09.05.2018

Velké zklamání. Fakt jsem si přál aby mě to bavilo, ale tak nějak jsem po prvním čísle hlavního příběhu věděl, že je to nejhorším NHM. Nebudu lhát, že se to malinko ke konci nezlepší, ale není to opravdu žádný zázrak. První starý komiks docela funguje a s příchodem Rockyho(Rocketa) je zajímavý, velký plus je samozřejmě nádherná kresba, byť černobílá. Druhý starý je takové malé WTF, přesto se to dá. A pak je tu hlavní příběh, který je strašně moc ujetý a já mu nedokázal přijít na chuť. Prostě mě ten svět, postavy a příběh vůbec nesedl. Jediné co se povedlo byla kresba, která je fakt pěkná. Za mě je Rocket Raccoon obrovské zklamání.

bukiet
05.05.2018

Úchylně zábavné.

Štítky

komiksy Marvel superhrdinové

Autoři knihy

Mike Mignola

Mike Mignola
americká, 1960

Bill Mantlo

Bill Mantlo
americká, 1951

Keith Giffen

Keith Giffen
americká, 1952

Sal Buscema

Sal Buscema
americká, 1936

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených2x
v Přečtených21x
v Doporučených1x
v Knihotéce36x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech1x