Multiple Man (Jamie Madrox)

Multiple Man (Jamie Madrox) https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433178/bmid_multiple-man-jamie-madrox-7Su-433178.jpg 4 18 3

Připravte se pznatJamieho Madroxe alias Multiple Mana. Je stálým, poněkud oprsklým členem vládou sponzorovaného týmu X-Factor a šéf X-Factor Investigations. Dá se říci, že druhý takový na světě není. Známý scénárista Peter David v kultovní minisérii Možnost volby, která odstartovala nový věk x-factorovských komiksů, představí Jamieho Madroxe ve zcela novém světle. Hrdina zakládá zcela novou detektivní agentůru přímo v srdci mutantské čtvrti Mutant Town. Netrvá dlouho, a musí se potýkat s děsivou vraždou... svou vlastní! Madrox bude muset využít své výjimečné nadání a zjistit, kdo... nebo co přesně stojí za smrtí jeho duplikátu. Připravte se na jeden z nejlepších marvelovských mutantských příběhů.... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Hachette

Multiple Man: Jamie Madrox , 2015

Luigi1
Luigi1
19.07.2023 5 z 5

Tento Multiple-man byl pro mě méně známý a tak jsem byl rád,že se mi dostal do rukou

hroubek
hroubek
13.02.2020 4 z 5

Multiple Man je další z řady postav, o které nevím vůbec nic. A to je na tom to nejlepší. Přistupuji k tomu otevřeně a bez velkých očekávání. Prostě jako nepopsaný list papíru. Komiks se povedl, a velmi dobře dokáže prodat hlavního hrdinu, jenž je zajímavý a jeho potenciál je skoro nekonečný. Dost mě sedlo jak tvůrci pracují s hlavním hrdinou, a bavila mě i vedlejší linka v New Yorku. Co mě moc nesedlo bylo vyvrcholení hlavní linky, protože to bylo trochu moc ujeté a navíc to rozbouralo tu civilnost, kterou to celou dobu budovalo. A je to škoda, protože tady "malá věc" mi ten konec zkazila. Multiple Man je povedený komiks a je to fajn seznámení s postavou, která není tolik známá.

libor1691
libor1691
08.02.2020 5 z 5

Potvrdilo se mi, že čím více je hrdina pro mě neznámý a příběh se drží při zemi, tím víc se mi komiks líbí. Poslední dobou se mi galaktická dobrodržství nelíbí a tenhle příběh mi opravdu sedl.
Palec nahoru za vysvětlení schopností Multiple-mana a celkově za humor a děj, který bych rád tímto doporučil všem.

komiksy superhrdinové Marvel

Autoři knihy