Hank Pym: Ant-Man / Giant-Man / Yellowjacket / Wasp

Hank Pym: Ant-Man / Giant-Man / Yellowjacket / Wasp https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364411/bmid_hank-pym-ant-man-giant-man-yellowja-tS3-364411.jpg 4 38 7

Hank Pym je nejen nejlepší vědecká kapacita Marvelu, ale také Ant-Man. Přední vědec, který inspiraci čerpá v říši hmyzu a má intelekt génia. Můžeme tedy s klidem říct, že je silný jak na těle, tak i na duchu. Stanete se svědky toho, jak se z vědce vyklube superhrdina. Hank Pym začne kariéru v boji se zločinem coby úctu vzbuzující Ant-Man! Potom se připojíme k nejlepšímu týmu na světě. Pym totiž povede Avengers na několik misí, které jednou provždy prokážou, že jsou vskutku nejmocnějšími hrdiny světa. Obsahuje: Muž, který spadl do mraveniště Ant-Man je zpět Nejmocnější na světě... celý text

Luigi1
08.07.2023 4 z 5

Tak tento komiks zaujal nejen četbou ale i kresbou

dr.horrible
03.11.2022 4 z 5

Za mňa hlavne úvod s Kirbyho kresbou a finálna pointa prvej trojepizódy Mighty Avengers. A ten zvyšok už sa nejak dal. 70%

wullcann38
20.11.2020 5 z 5

Dobrý komiks

Bobik9
26.08.2019 4 z 5

Když pominu ty staré komiksy, které představivaly Ant-Mana, a který byly tak strašně americky hloupé, tak to byla slušná jízda. Krásně plynoucí příběh, parádní kresba, nečekaně fungující týmovka. Kvanta různých hrdinů. U podobné věci bych očekával vyšší hodnocení, protože třeba když to srovnám s prvním dílem série Avengers, tak tohle byla opravdu skvělá věc.

TimeLord
28.08.2018 5 z 5

Komiks sa mi veľmi páčil, Mighty Avengers boli super.

Hwaelos
20.07.2018 3 z 5

Mě ani tak nevadí, že je to zasazené mezi různé eventy (souvislosti se dají celkem pochopit, pokud člověk četl většinu toho, co tu z té doby vyšlo v komiks. kompletech), vadí mi spíš, jakým způsobem pracuje Slott s postavami. Příběh je ok (vlastně by mě zajímalo, jak bude pokračovat), horší je, že se tu všichni chovají jako dementi (v čele s Ant-Manem, ale u toho je to spíš povahový rys) a jako jednorozměrné figurky. Chybí tu prostě prokreslení charakterů a čas na nějakou práci s vývojem postav.

hroubek
20.12.2017 3 z 5

V první řadě, Ant-Mana jako postavu mám rád, mám celkem rád Hanka Pyma, a dost jsem se těšil na tento komiks. A poslední dobou, když se na nějakou postavu těším, tak mě komiks zklame. A to je případ i tohoto komiksu. A z mého pohledu tomu šlo předejít, kdyby zde byl samostatný příběh o Ant-Manovi/Giant-Manovi. Zrovna zde jsem se těšil na nějakou minisérii, kde bych si užil titulní postavu, a ne další příběh, u kterého čtenář musí znát další komiksy a důležité eventy. Tohle je prostě příběh uprostřed příběhů a mě to vůbec nesedlo. A fakt mě to mrzí.

komiksy superhrdinové Marvel

Část díla