Deadpool

Deadpool https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341811/bmid_deadpool-zacatek-konce-cast-prvni-s-5Ps-341811.jpg 4 90 14

Dámy a pánové, popadněte klobouky a připravte se. Přichází hláškující postrach, který nerespektuje hranice komiksu. Užvaněný žoldák... Deadpool! Wade Wilson už v životě spáchal spoustu zločinů... ale vždycky vycházely z jeho vlastní pokroucené logiky. Když je žoldák křivě obviněný z vraždy, vydá se na cestu za očištěním svého jména. A není sám, objeví se tu i ty nejznámější marvelovské tváře! Samozřejmě přinášíme i Wilsonův debut v podobě New Mutants č. 98. Tohle je základ pro všechny milovníky našeho hláškujícího zabijáka. Obsahuje: Začátek konce: Část první Deadpool: Sázka na nejistotu... celý text

Komiksy
Vydáno: , Hachette

Luigi1
05.07.2023 4 z 5

Krásně jsem si počet

ArkAngel
14.07.2022 3 z 5

Pro seznámení s Deadpoolem je tenhle komiks opravdu ideální. Ukecaného žoldáka neuvidíte dělat nic jiného než... žoldačit a do cesty se mu připlete i několik známých postav, které mu způsobí nemalé problémy. Komiks nabízí typický Deadpoolovský humor, lehkou erotiku a spoustu akce. Pro fanoušky Deadpoola povinnost, pro jiné čtenáře možný start, který Wadea uvede jak se sluší a patří.

Placi
04.07.2018 5 z 5

Naprostá pecka!

Deadpool je absolutně po právu jednou z nejoblíbenějších komiksových postav současnosti. Sázka na nejistotu byla úžasná jízda plná humoru, který mi prostě sedí, marveláckých postav prvního řádu i potoků krve. Jen to seznámení s hrdinou by mi asi více sedlo až na závěr knihy jako to například dělají s retro příběhy v DC komiksovém kompletu. To však nemění nic na tom, že dávám za plný počet hvězd. Do dalších Deadpoolových komiksů případně půjdu s chutí a bez váhání. Vystupování z role a komiksového světa je perfektní! Wade to vážně zabíjí, a to doslova!

Bobik9
16.11.2017 3 z 5

Nesmyslně přehodnocené podle mě. Deadpool je sám o sobě super nápad, velmi originální supehrdina. Ale podle mě tohle tak dobré nebylo. Jeho první komiks je naprostá blbost, to s ena mě nezlobte. Nude bez špetky nápadu. Hlavní komiks, Sázka na nejistotu je samozřejmě lepší. Je super, že se setkáte s Punisherem, Spider-manem nebo Daredevilem. I záporací jsou vlastně fajn, ale celé to nemá takovou šťávu, jak bych čekal. Kresba je tradičně výborná, ale ten příběh trochu postrádá šmrnc. A co se týče vtípků, tak jen tak třetina je tak vtipných, jak si tvůrci myslí.

Gustik5
10.11.2017 3 z 5

Historicky první sešit s Deadpoolem je přesně ta devadesátková šílenost, pro jakou je Liefeld (ne)chvalně proslulý. I přes to, jak šíleně to vypadá, to prostě má něco do sebe a jsem moc rád, že se to ke mně dostalo. Suicide Kings jsou pak lehce nadprůměrným příběhem, jednohubkou, která zabaví, neurazí, ale ani nějak extra nenadchne. Pár Deadpoolových hlodů a narážek bylo docela trefných, a hláškovací přestřelka se Spideym pobavila. Naopak jsem si ale trochu ťukal na čelo při tom, co tu autoři vyváděli s chudákem Punisherem... No, podtrženo sečteno, je to takový kvalitativní zlatý střed mezi Wayem a duem Posehn/Duggan. Jako samostatná ochutnávka uzavřenýho příběhu? Proč ne...

RaggamuffinSVK
02.11.2017 5 z 5

Tak toto bola jazda! Úvodný príbeh New Mutants síce na mňa nezabral a hovoril som si, že tak toto asi nebude ten Deadpool, ktorého poznám z aktuálnej série od dua Posehn/Duggan, no Sázka na nejistotu ma rýchlo vyviedla z omylu. Deadpool hláškoval, sekal, trpel, nadával, komunikoval s ostatnými superhrdinami, záporakmi, nami-čitateľmi a dokonca aj sám so sebou. Kresba je veľmi pekná, farebná a deadpoolovsky krvavá a príbeh adekvátne akčný a brutálny. Na jeden šup som prečítal všetkých päť zošitov a mám chuť na viac!

Terva
16.05.2017 5 z 5

Miluju rozbalování komiksů z té ochranné fólie.
Jsem jako feťák.
Čuchám tak půl hodiny ke knize, než začnu číst.
A tuhle jsem rozbalil moc brzy – něco tady smrdí!!!

První sešit s názvem New Mutatns #98 – Začátek konce, je vlastně jen taková nemastná neslaná krvavá vložka do této knihy. Špatná kresba, jednoduchý děj a ani Deadpool tu nemá ty správňácké kecy. A nedá se ani použít na záchodě, je voskovaná............... $@*ç#đ@[*ç# .

Říkají mu Deadpool a je bývalý spolubydlící bratrance synovce bratra vašeho otce.

Další příběh Sázka na nejistotu, to už je jiná. Jenže, taky tu není vše v pohodě,
COŽE!!!! To má být přece sbírka Nejmocnějších hrdinů Marvelu!!! A při tom je to Top Ten duševně labilních nájemných zabijáků. Punisher to ještě šlo, ale Deadpool??!! To je drzost! Někde se stala chyba. Musíme však přiznat, že se s Deadblba stala jedna z nejpopulárnějších marvelovských postav. Tak držte huby, přestaňte vejrat a kochejte se.
Já vím, trochu jsem opisoval, ale na to jebe pes.
Co mě trochu znepokojovalo, jsou barvy. Počítejte se mnou – Jedna: Daredevil v červené, Dvě: Deadpool v červené, Tři: Spiderman – no jasně, samolitr, opět červená. Čtyři: Punisher, aby toho nebylo málo, taky červená. Až poteče krev, ani jeden nebude muset do čistírny. Moc kreativity tvůrci neukázali. A do toho všeho všude na všechny strany stříká ????????? KREV (Zmlkni!!! Punisher má zelený rukavice!!!)
Tak jo lidi, ve městě je novej šerif a jmenuje se Deadpool.

DIALOG:
DEADPOL (Zazní výstřel): BOOOOOMMMMM
PUNISHER: Proč si to udělal!?
DEADPOOL: Protože si to chtěl udělat ty a tohle je můůůůj komiks.
PUNISHER: Cože?
DEADPOOL: Ale nic.

Povídky jsem ke knize rozdělil, tak jak se patří.
Ke každé jsem přidal obsah, hodnocení a samostatný komentář.
A buďte nežný.

CITÁT – Uvědomím média.

Atlantis
12.05.2017 3 z 5

Zkusme na chvilku odhodit růžové brýle a přestaňme myslet na to, že je to ten nejsuprovější, nejžůžovější kchůl Deadpool. Najednou uvidíme, že první příběh je ohavně nakreslená (schválně si všimněte, jak mistr Liefeld například kreslí dolní končetiny), nic neříkající vložka. Ta nám sice ukáže první výskyt Deadpoola, ale stejně zatím nejde o postavu, kterou chceme a milujeme.
Moderní příběh je z fáze, kdy má Deadpool v hlavě dva hlasy, které ale nejsou vtipné, neposunují příběh, jsou prostě zbytečné. Punisher je tady naprosto příšerný a jeho závěrečná scéna ničí vše, co Frank Castle představuje. Příběh jako takový ničím nepřekvapí, solidní průměr a to platí i pro kresbu, která není nic světoborného.
Celkově je Deadpoolova kniha z červeného UKK neskutečně průměrná, málo zajímavá a lehce zapomenutelná. Zkuste raději Mrtvé prezidenty nebo Drákulovu výzvu.

martinstefko
08.05.2017 4 z 5

Celková zápletka v knize "Nejmocnější hrdinové Marvelu 18: Deadpool" je jednoduchá, ale zábavné pojetí, násilí a černý humor, navíc v konfrontaci s ostatními postavami Marvel Universe prostě fungují.

pecka02
02.05.2017 5 z 5

Deadpool mě baví. Je to svěží, vtipné, nevšední. Zase něco trochu jiného než klasičtí superhrdinové. Grafika super, té se nic nedá vytknout, ale ta cenzura?!

Veve721
30.04.2017 4 z 5

Příběh byl čtivý, svižný, akční, ale i zábavný. Deadpoolovy vtípky v této minisérii se sice nevyrovnají hláškám z filmu, přesto jsem se dobře pobavila. Wadeův přisprostlý sarkasmus prostě nikdy nezklame a jsem moc ráda, že není tím typem příležitostného vtipálka, který je většinou víc trapný než vtipný. Deadpool je prostě Deadpool a všichni, kdo ho zbožňují, ví moc dobře proč. Je to náš hrdina... My všichni fanoušci Marvelu, starší i noví, jsme přispěli svým zájmem tomu, že se z jednorázového zloducha stal plnohodnotnou hlavní postavou s vlastním komiksem. :)

hroubek
25.04.2017 4 z 5

Opět parádní jízda s Deadpoolem. Deadpoola mám hodně moc rád, a jsem vděčný za každý komiks, který s ním tady vyjde. Někde jsem slyšel, že tento konkrétní příběh je blbí, a dost jsem se toho obával. Naštěstí můžu říci, že tomu tak není, a příběh je hodně dobrý. Neříkám skvělý, ale hodně dobrý určitě je. Dost mě nakopnul starý komiks, který by snesl ještě jeden nebo dva sešity navíc. Co se týče hlavního příběhu, tak ten mě dost bavil. Deadpool je tady nahláškovaný a krvaví. Trochu se drží při zemi a těch hlášek není zas tak moc, ale jsou luxusní. Dost mě potěšilo, jakým způsobem se do příběhu zapojí Punisher, a moji dva velký oblíbenci Daredevil a Spidey. Je to fajn jízda, která baví. Škoda, že je tak krátká, chybí jí více ujetých momentu(parodie na Čaroděje ze země OZ vládne) a hlavně poslední sešit je slabší. Po dlouhé době mě zklamala "stručná historie" o Deadpoolovi, kde je zas moc informací, které začnou splývat dohromady. Deadpool: Sázka na nejistotu je parádní komiks, u které ho mě zase něco málo chybělo, aby to bylo na plný počet hvězd.

Lenka.Vílka
22.04.2017 5 z 5

Dobré to bylo, přátelé, hodně dobré. Jenom mě překvapilo rozvržení (já bych Začátek konce dala jako bonus, když to má tak málo stránek a je to jenom o tom poprvé, ale co už). Takže "ahoj tady Deadpool" proběhne dobře a teď Sázka na nejistotu. To je mejdan jiného ražení, protože tohle je o Deadpoolovi (protože tohle není tvůj komiks, Punishere, ale můj, kapiš to?). Příběh měl hlavu a patu a příjemně to plynulo. Moji oblíbenci se dostavili (DD, Punisher) a toho třetího kozla jsem nějak skousla. Jenom ta €@?!# cenzura! To si ze mě děláte @#)?+ $£©% &@:# #?@€?!

bukiet
22.04.2017 5 z 5

Marvelovský hrdina nového věku. Hrdina vypovídající hlavně něco podstatného o nás čtenářích, že? Kam jsme se to od slušňáka Petera Parkera posunuli?