Black Widow

Black Widow https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332658/bmid_black-widow-navrat-domu-crimson-dyn-qHS-332658.jpg 4 77 10

Krásná a smrtelně nebezpečná Nataša Romanoffová alias Black Widow je jednou z nejlepších špionek na světě. Uvnitř této knihy odhalíme její první ikonické komiksové momenty. Black Widow odešla ze světa špionáže, avšak její minulost ji dožene, když se na ni někdo pokusí spáchat atentát. Nataša se noří hlouběji do pavučiny mezinárodních vražd a objevuje duchy z minulosti a ukrytá tajemství, co navždy změní způsob, jakým přemýšlela o svém původu.... celý text

Komiksy

Vydáno: , Hachette

Luigi1
04.07.2023 4 z 5

Tak si myslím,že si zde každý najde co chce

ludek.n
02.05.2023 4 z 5

Bývalá ruská špiónka Nataša Romanoffová alias Black Widow se poprvé představila v roce 1964 v sérii Tales Of Suspense, které v té době kraloval Iron Man a samotná Nataša zde vystupovala ještě v civilních šatech jako svůdná agentka, mající za cíl zlikvidovat Tonyho Starka. V další hostovačce, tentokrát u úžasného Spider-Mana v roce 1970, jsme svědky jejího přerodu z "růžové Madam Nataši" na skutečnou, v černé kůži oděnou, "Black Widow". Ani v jednom z těchto příběhů nehraje hlavní roli, přesto je nepřehlédnutelnou postavou. Když se jí v roce 2004 ujali spisovatel Richard K. Morgan a kreslíř Bill Sinkiewicz, aby ji v šestidílné minisérii Návrat domů poslali zpátky do Ruska, měla už za sebou úctyhodnou kariéru a něco v marvelovském světě znamenala. To však autorům nevadilo, aby si ji nevzali do parády a nerozebrali její život na prvočinitele. A nutno říct, že to dělají skvěle. Kresba úžasná, stylová a nenapodobitelná, příběh temný, drsný, moderní a poutavý. Oba umělci si na střídačku uzurpují svůj díl pozornosti a přihrávají si nápady, jakoby se jen proto narodili. Je to fantastická souhra textu a obrazu, parádní čtení ve všech ohledech. Troufám si dokonce tvrdit, že Návrat domů je zatím to nejlepší, co mi Nejmocnější hrdinové Marvelu nabídli.

wullcann38
20.11.2020 4 z 5

Dobrý komiks

Wojta777
13.11.2017 3 z 5

Mám rád Black Widow a její origin ,ale ten druhý a třetí příběh mě vůbec nebavil.

martinstefko
25.09.2017 3 z 5

Pokud máte rádi akci a špionážní žánr, nejspíš vám kniha "Nejmocnější hrdinové Marvelu 13: Black Widow" sedne. Ale myslím, že i ostatní si v něm mohou něco najít. Je to povedená jízda.

Placi
13.07.2017 5 z 5

Smrtící kráska Nataša a příběh, ve kterém odhaluje vlastní minulost. Byl jsem naprosto spokojen.

andrea7188
14.03.2017 5 z 5

Pro začátek dva starší úsměvné komiksy s Natašou a pak šest novějších vážných dílů, kde se dozvíte něco z minulosti Black Widow, myslím, že za mě perfektní!

Veve721
22.02.2017 4 z 5

Tak tohle byla jízda! Musím pochválit dokonalé grafické zpracování, protože ta kresba je vážně pětihvězdičková. Zápletka je zajímavá, příběh napínavý a čtenář určitě svoji investici do knížky neolituje, přesto nemůžu hodnotit maximem. Určitě se najde někdo, kdo takové hodnocení dá, protože jde o výborný komiks, ale já (rejpal) si pár drobných negativ přeci jen našla a za ty musím strhnout nějaké body. Každopádně knížku doporučuju všemi deseti, protože jde o povedené umělecké dílko, které nesmí chybět v knihovničce žádného opravdového fanouška komiksů.

hroubek
14.02.2017 4 z 5

Black Widow je zajímavá postava, o které jsem si vždy chtěl něco přečíst. V černém UKK nedostala moc prostoru, a proto jsem rád, že ho dostala v červeném UKK. A že to stojí za to. Oba starší příběhy jsou dobré a krásně vystihují dobu svého vzniku, ale bez větších souvislostí jsou to takové malé jednohubky, které neurazí. To pravé zlato přijde až s hlavním příběhem, který je hodně moc dobrý. Má sice filmovou strukturu a připomene akční thrillery, ale v tomto případě je to myšleno jako pochvala. Příběh šlape moc dobře a krásně prodává mytologii o Black Widow a přináší zajímavé informace. O to více mě mrzelo, že to ke konci zašlo trochu drhnout a některé pasáže byli trochu až moc. Více mě seděla ta civilnější rovina. I tak s klidným srdcem mohu říci, že komiks s Black Widow je opět trefa do černého.

Lenka.Vílka
10.02.2017 5 z 5

Opravdu, opravdu, opravdu jednoznačně famózní! Mám ráda každou "fázi" Nataši (mě berou silný ženský hrdinky, jiného zase že u toho dobře vypadají...). První část mě vyloženě pobavila (víc se Spider-manem, kterého nemusím, ale tady jsem ho dávala). Druhá část. Ach, jak já mám ráda tenhle styl (jak v knihách, tak filmech). Tak kolem a kolem vzato, sečteno podtrženo, diky kombinaci příběhu a kresby, klenot.

komiksy superhrdinové Marvel

Část díla