Banshee

Banshee https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450766/bmid_banshee-wnR-450766.jpg 3 16 3

Zacpěte si uši, Banshee je tady! Seana Cassidyho, jednoho z členů elitního mutantského týmu X-Menů, rozhodně uslyšíte přilétat z velké dálky. Původní X-Meni čelí drtivé nové hrozbě. Vrazí mezi ně kvílející přízrak! A pak se tenhle irský mutant stane vůdčí postavou nové generace hrdinů, které musí pomoct přežít, zatímco celý tým decimuje ničivý technovirus. Vezme sen o generaci X za své dřív, než vůbec začal? To vám prozradí Phalanxský pakt! Obsahuje příběhy: Když kvílí Banshee Phalanxský pakt: Generace X Obsahuje sešity sérií X-Men (Vol. 1) #28, X-Men (Vol. 2) #36–37 a Uncanny X-Men (Vol. 1) #316–317... celý text

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Hachette

Banshee

Luigi1
22.07.2023 4 z 5

Dobře se to četlo a i po grafické stránce to ušlo

P.owl
20.12.2020 4 z 5

Příběh pěkně plynul a dobře se to četlo. Grafické ztvárnění mi připomnělo Loba. Slušný nadprůměr.

hroubek
05.09.2020 3 z 5

Další povedený komiks. Mám k tomu své výhrady, ale bavilo mě to. Rozhodně to bylo lepší, než jsem čekal. Banshee je zde velmi pěkně vykreslený. Funguje zápletka a vedlejší postavy. Problém jsem měl se záporáky, jelikož mi přišly až moc přepálený, ale to je v tomto případě jen můj problém. Celkově mě to sedlo a Banshee je zajímavá postava.

komiksy superhrdinové superschopnosti Marvel X-Men tým

Autoři knihy