Lev / Námluvy na irském venkově / Volání hrobu / Bezpečný přístav

Lev / Námluvy na irském venkově / Volání hrobu / Bezpečný přístav https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146323/nejlepsi-svetove-cteni-lev-namluvy-na-irskem-venkove-volani-hrobu-bezpecny-pristav-146323.jpg 4 18 5

1) Nelson DeMille - Lev: Obávaný terorista Asád Chálil řečený Lev, jinak též stroj na zabíjení, je zpátky. Proklouzl do Spojených států, aby dokonal svůj zvrhlý akt pomsty. Jako první se v jeho smrtícím hledáčku ocitá agent Federální protiteroristické zvláštní služby John Corey a jeho žena Kate. 2) Patrick Taylor - Námluvy na irském venkově: Mladý doktor Barry Laverty z irské vesničky Ballybucklebo se souží láskou. Jeho starší kolega, staromládenecký doktor O’Reilly, naopak prožívá druhé jaro. Ani jeden z doktorů však nemá čas pitvat své srdce, neboť venkovská ordinace je rušné místo. 3) Simon Beckett - Volání hrobu: Lidská zrůda Jerome Monk, který zmasakroval několik dívek, se rozhodl spolupracovat s policií a ukázat jí místa na dartmoorském vřesovišti, kam pohřbil své oběti. K vyzdvižení mrtvol je přizván forenzní antropolog David Hunter, jenže akce neprobíhá podle předpokladů… 4) Nicholas Sparks - Bezpečný přístav: Do ospalého jižanského městečka Southportu se přistěhovala mladá žena. Pronajala si omšelou chatku, kterou si svépomocí zvelebila, všude chodí pěšky, protože nemá auto, a je krásná, smutná a hlavně tajemná. Místním lidem vrtá hlavou, jaké tajemství skrývá.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

The Lion / The Irish Country Courtship / The Calling of the Grave / Safe Haven , 2011

Luigi1
27.08.2023 5 z 5

Krásně jsemsi počet

20.01.2022 5 z 5

Bezpečný přístav-romantika i drama spolu v jednom.Řekla bych,že kniha je lepší než filmové zpracování.

17.01.2022 5 z 5

Volání hrobu-lìbí se mi konec knihy,vypada to,že vše je vyřešeno,uzavřeno,přesto zazvoní telefón,čekáte co dalšího se ještĕ odehraje,otočíte stránku a zjistite,že poslední vĕta by mohla být klidnĕ začátkem dalšího románu s hlavním hrdinou Davidem Hunterem.Cituji,,Přijímal jsem hovor s povĕdomým pocitem probouzejícího se zájmu"

08.01.2022 5 z 5

Lev-napínavé a dost drsné.

niknikita
10.02.2020 5 z 5

Výborný počin od Reader's Digest, vydat čtyři v jednom...sice jsou všechny knihy ve zkrácené verzi, přesto jim nic neschází. Řekla bych, že je to prospěšné pro nedočkavé čtenáře, kterým nevyhovují rozsáhlé a vypasené knihy s množstvím zbytečných slov.
Za mne skvělé a zrovna tento výběr autorů se opravdu povedl kvalitou a různorodostí žánrů.

zkrácená verze

Autoři knihy