Ještě mě nezabíjej / Pytlákův syn / Klikařka / Pahorek mrtvých

Joy Fieldingová: Ještě mě nezabíjej Casey Marshallovou srazí auto, viník z místa nehody ujede a Casey skončí v hlubokém bezvědomí v nemocnici. Nemůže se hýbat ani mluvit, ale slyší -- a dozví se skutečně překvapivé věci. A navíc se zdá, že nehoda zřejmě vůbec nebyla nešťastná náhoda. Paul Doiron: Pytlákův syn Mladý správce lesa Mike Bowditch se dozvídá, že jeho alkoholický otec byl obviněn z vraždy a je na útěku. Mike nemá ten nejmenší důvod svého otce zloducha hájit, tvrdošíjně však věří v jeho nevinu – navzdory tomu, že všichni ostatní ho s jistotou považují za pravého pachatele. Kerry Reichsová: Klikařka Bez jasných plánů do budoucnosti se Maeve rozhodne nasednout do svého veterána a vyrazit napříč Spojenými státy na jih. Auto jí však v půli cesty vypoví službu a ona se ocitá bez prostředků v zapadákově jménem Neznámo. Záhy zjišťuje, že tu žije pár zajímavých lidí … Peter Lovesey: Pahorek mrtvých Šéfa kriminálky Petera Diamonda čeká nelehké vyšetřování dvou případů. Na malebném pahorku je nalezena v zemi lidská kost a posléze celá kostra – bez hlavy. Jedná se o dávnou vraždu? Později je zavražděn i nálezce kosti a celý případ se posune do nové roviny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146318/nejlepsi-svetove-cteni-jeste-me-nezabijej-pytlakuv-syn-klikarka-pahorek-mrtvych-146318.jpg 4.229

Vydáno: , Readers Digest Výběr (ČR)

Still Life / Poacher

Kniha Ještě mě nezabíjej / Pytlákův syn / Klikařka / Pahorek mrtvých

jarin58
13.10.2021

Vše se dalo číst.Odpočínková kniha.

laklom53
31.01.2019

Jen doporučuji,vážně dobré čtení,můj názor.

Heyhey
06.12.2017

Prostě prvotina. (Pytlákův syn.)

Mája01
21.02.2017

Odpočinkové čtení pro chvíle pohody.

kadgam
25.06.2015

Príjemné optimistické čítanie o možnostiach života ak je človek pripravený chopiť sa každej príležitosti.

Peťule 30
07.10.2012

Rafinovaně vyprávěný příběh o lásce a životních překážkách, jakými jsou např. rakovina nebo ztráta zaměstnání. Autor hlavní hrdince klade do cesty i spoustu záchytných bodů, které Maeve pomohou k dosažení nově vytyčeného cíle a překonání nemoci.

sarekaslukova
03.07.2012

Moc mě to nebavilo. Od knížky jsem čekala trochu víc. Sice místama to zajímavý bylo, ale jinak nic moc.