Nejlepší stop je za svítání

Nejlepší stop je za svítání https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9655/nejlepsi-stop-je-za-svitani-9655.jpg 4 16 4

S nadhledem a jemnou ironií popsané autorovy zážitky z cest po Evropě. Cestopis určený spíše svobodomyslnějším cestovatelům. Jak se stopuje po Evropě, jak se dá přespat na různých místech, jak se dá cestovat i bez peněz a ještě mnoho odpovědí na spousty dalších "jak" se dozvíte v tomto netradičně a humorně pojatém cestopise. Část knihy je věnována různým místům v Evropě. Připojeny jsou rejstříky: míst, osob, věcný plus doporučená literatura. zdroj: mlp.cz... celý text

Literatura česká

Vydáno: , Olympia

oladnb
10.10.2018 5 z 5

Super pohodova, vtipna, ispirativni a smysluplna knizka, ktera me utvrzuje v tom, jaky musi byt jeji autor talentovany a inteligentni clovek. Jeho popis a vypraveni se mi cetly skvele, take diky za nekomercni tipy k navstiveni, na ktere se podivam doufam nejen na googlu :-)
Za me jednicka, resp. 5 hvezd!

Koza3
18.03.2018 3 z 5

Knížka mi byla doporučena kamarádkou jako zajímavé a inspirativní čtení. Zpočátku jsem se u toho přiblble usmíval a líbil se mi styl autorova cestování. Projet celou Evropu s minimem rozpočtu je snem každého cestovatele. Inspirací mi byla zmíněná Svatojakubská pouť, která se mi už několik let převaluje v hlavě. Po přečtení se mi jeho líbivost opět zmaximalizovala. Kniha je to dobrá, ale je vhodná spíše pro aktivní cestovatele. Já jako otec junior jsem se dva roky nikam moc nepodíval a asi ještě nějakou dobu nepodívám. Všechny ty cesty pro mě tedy byly spíše dráždidlem než motivací. Navíc po nějaké chvíli mi přišel styl vyprávění složitý a větné spojení příliš obsáhlá. Každopádně byl to můj první cestopis a měl něco do sebe. Na nic si nehraje a splnil svou úlohu navnadit na cestování, tak snad už brzy někde u silnice :-)

escritor
27.04.2014 4 z 5

Nejvíc jsem na knížce ocenil tu odvahu, kterou dokáže člověku dodat k činnům. Jestli někdo bádá po smyslu svého života, může mu být kniha inspirací.

Joges
15.08.2013 3 z 5

Cestování a stopování s úsměvem, hezké slovní obraty, mnoho osvědčených rad jak přežít ve Španělsku či kdekoliv v Evropě, rady na cesty všeho druhu, kam lze dojet autostopem, kolik lze vydělat hraním na kytaru, stručné popisky navštívených zemí, zkrátka mišmaš všeho možného. Pobaví, potěší a zaujme nejen lačné cestovatele, ale i čtenáře se smyslem pro humor.

Kniha Nejlepší stop je za svítání je v