Nejkrásnější zahrada : indické pohádky

Nejkrásnější zahrada : indické pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139260/nejkrasnejsi-zahrada-indicke-pohadky-139260.jpg 4 18 6

draka
08.08.2020 5 z 5

Než jsem začal číst pohádky ze země, která má tak dlouhou a bohatou historii a prožila si kruté časy kolonizace, nemohl jsem k ní přistupovat jako ke známým pohádkám našich spisovatelů. Pohádky jsou to krásné, jen si k nim musíme najít cestu.

ijcro
28.04.2020 4 z 5

Velmi krásné pohádky, ale řekl bych, že spíš pro starší děti. Četl jsem je v nemocnici, to jsem byl v páté třídě, a některé z příběhů se mi díky tomu nesmazatelně vryly do paměti. Jsou to prostě pohádkové příběhy z jiného světa, z daleké země tam, za obzorem.

mot33
28.10.2016 3 z 5

Musím uznat že je tato kniha povídek z asie tak trochu delší než by měla být sice čtivá ,ale moc silná já to vidím na nějakých 60-80 procent.

notburga
09.05.2014 4 z 5

Mám vydání z roku 1967, takže už knížka babička a přijdou mi pěkné :) Znám sice lepší, ale na čtyři hvězdičky je to určitě. I když doporučenou věkovou hranici bych trochu posunula - psáno od devíti let, ale některým dětem by to asi nemuselo pasovat ;)

Selinute
11.11.2012 3 z 5

Taky je mám v knihovně, ale přijdou mi průměrné. Není nad Erbena a Němcovou.

Zmiu
06.11.2012 5 z 5

Jedny z mých oblíbených pohádek z dětství. Krásné pohádky a ilustrace k vydání z roku 1979 jsou také příjemné.

Indie pohádky indické pohádky

Část díla