Nejkrásnější růže: Ledová růže / Růže a meč / Růže z Glenrossu / Nejkrásnější růže https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1078/nejkrasnejsi-ruze-1078.jpg 4 39 4

Nora Roberts nás v příběhu Ledová růže zavede na ostrov zakletý do věčné zimy. Jeho odvážná mladá královna jednoho dne nalezne zraněného rytíře, který na pokraji smrti beznadějně zabloudil v mrazivé pustině. Růže a meč od Jill Gregory vypráví o statečné dědičce trůnu, jejíž říši ovládl zlý čaroděj. Růže z Glenrossu nechtějí kvést, přestože o ně - alespoň v pohádce Ruth Ryan Langan - pečuje půvabná dívka a neohrožený skotský válečník. Na turnaj, jehož cenou má být ruka královské dcery, přijíždí tajemný cizinec. Jak se ale zdá, princezna není jen jedna, a tak rozzlobený rytíř odjíždí do smrtelného nebezpečí. Jakže to všechno dopadne? To už si přečtěte v příběhu Nejkrásnější růže autorky Marianne Willman.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Columbus (ČR)

Once upon a rose , 2001

havrmoni
12.07.2016 4 z 5

První byla opravdu pohádka se vším všudy. Druhá nic moc,hlavně jsem nepochopila proč se dovídáme,že hrdinka se učila od mala zacházet s lukem a mečem když se chovala jak naivní a ustrašená pipka. Třetí byla taková sladká něžná romantika a ta poslední opravdu nejlepší . Za mě pouze poslední dvě stojí za přečtení.

janulazaynab
24.12.2014 5 z 5

Krásná byla poslední.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pěkné čtení od více autorů.Zajímavé.

bela
30.11.-0001

Celá povídková kniha je vlastně takovou pohádkou pro dospělé. Nic moc.

historické romance

Jill Gregory
americká
Ruth Ryan Langan (p)
americká, 1937

Kniha Nejkrásnější růže: Ledová růže / Růže a meč / Růže z Glenrossu / Nejkrásnější růže je v