Nejkrásnější růže

Nora Roberts, světoznámá autorka neméně světoznámých bestsellerů, nás v povídce Ledová růže zavede na ostrov zakletý do věčné zimy. Jeho odvážná mladá královna jednoho dne nalezne zraněného rytíře, který na pokraji smrti beznadějně zabloudil v mrazivé pustině. Růže a meč od Jill Gregory vypráví o statečné dědičce trů... celý text

Růže a meč od Jill Gregory vypráví o statečné dědičce trůnu, jejíž říši ovládl zlý čaroděj. Růže z Glenrossu nechtějí kvést, přestože o ně - alespoň v pohádce Ruth Ryan Langan - pečuje půvabná dívka a neohrožený skotský válečník.
Na turnaj, jehož cenou má být ruka královské dcery, přijíždí tajemný cizinec. Jak se ale zdá, princezna není jen jedna, a tak rozzlobený rytíř odjíždí do smrtelného nebezpečí. Jakže to všechno dopadne? To už si přečtěte v povídce Nejkrásnější růže cenami ověnčené autorky Marianne Willman. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1078/nejkrasnejsi-ruze-1078.jpg 3.629

Once upon a rose (2001)

Literatura světová, Povídky
Vydáno:, Columbus

havrmoni
12.07.2016

První byla opravdu pohádka se vším všudy. Druhá nic moc,hlavně jsem nepochopila proč se dovídáme,že hrdinka se učila od mala zacházet s lukem a mečem když se chovala jak naivní a ustrašená pipka. Třetí byla taková sladká něžná romantika a ta poslední opravdu nejlepší . Za mě pouze poslední dvě stojí za přečtení.

janulazaynab
24.12.2014

Krásná byla poslední.

kika 13
03.03.2013

Pěkné čtení od více autorů.Zajímavé.

bela

Celá povídková kniha je vlastně takovou pohádkou pro dospělé. Nic moc.

Autoři knihy

Nora Roberts