Nejkrásnější dar

Nejkrásnější dar https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25838/bmid_nejkrasnejsi-dar-VW1-25838.jpg 4 26 6

Diana je úspěšná a krásná modelka, jejíž život však pevně řídí partner a manažer v jedné osobě. Kdykoli neposlechne jeho příkazy, dočká se trestu. Ten poslední je však až příliš tvrdý. Diana po něm rezignuje na rozjetou kariéru, opouští přítele i domov a odjíždí do neznáma, aby se osvobodila. Bohužel se ale zamotá do milostného trojúhelníku, který rozetne nečekaná smrt...... celý text

Aghatte
04.11.2023 odpad!

Chápu, že na 160 str. nejde nijak prokreslit charaktery, ani rozvíjet složitější příběh. Ovšem toto bylo jen miluje mě, nemiluje, miluju ho, nemiluju, ne, miluju toho druhého.
Semtam sebou flákla vysílením na zem, a hned přispěchal švarný mládenec na pomoc. A co víc, okamžitě po ní zatoužil, ona po tom prvním ne, a po tom druhým ano...
Pak to zase bylo jsem těhotná, nejsem těhotná.
Chudák její zaměstnavatel, napřed si dávala každou chvíli volno, aby se mohla z té země sebrat a zamilovat, a nakonec se slovy "vrátím se s výpovědí pro své věci", zdrhla z práce úplně.
Šišlající chlapeček a babička v nemocnici to už byl jen vrchol mé míry tolerance.
Zhnuseně jsem zaklapla a litovala 50kč, kterou jsem za ni dala.

P.S. příšerná obálka, a nicneříkající název, ale to byl v devadesátkách v této edici běžný jev

JancaMia
18.09.2022 4 z 5

Nahoru,dolů a pořád znova ... z ranější autorčiny tvorby .

majík1
17.10.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem.Občas ukápla i slza.O mladé ženě,která si prošla peklem a jak to dopadlo si už přečtěte sami:) Určitě doporučuji.

Ann98
20.03.2019 5 z 5

Knihu jsem si přečetla na doporučení kamarádky. Vyprávění o mladé ženě, která se snaží nalézt cestu životem, se docela povedlo. Osud si s hlavní hrdinkou Dianou pořádně zahrával. Dá se říct, že z výšin svého úspěšného života se zřítila téměř až na samé dno. Při čtení mi mnohdy tekly i slzy, hodnotím velmi kladně.

Leniiis
05.11.2015 3 z 5

Znám i lepší knížky, tohle byl takovej slabej průměr. Né, že by knížka byla špatná, ale taková typická knížka, kterých je všude kolem mraky.

radus
08.09.2015 4 z 5

Taková romantická oddechovka, ale ne přehnaný slaďák, mě se knížka líbila.

2014  75%Sametová kůže
2017  84%Poháry touhy