Nejhorší večírek tvého života

Nejhorší večírek tvého života https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434160/bmid_nejhorsi-vecirek-tveho-zivota-UJs-434160.jpg 3 74 25

Budeš tvůrcem svého příběhu. Sám si zvolíš svou cestu, sám se rozhodneš, kudy a kam se vydáš. Tento příběh může mít jedenáct možných konců. Budeš si umět správně vybrat, abys přežil? Halloween ve venkovském sídle na samotě. Jsi s partou kamarádů pozvaný na večírek roku. Když dorazíte, hostitel Victor vám vypráví strašidelný a krvavý příběh tohoto starého panství: před sto lety jeden muž v záchvatu šílenství nemilosrdně vyvraždil celou svou rodinu a pak si vystřelil mozek z hlavy. Od té doby se Bezhlavý Baron potuluje po chodbách domu a v bezhvězdných nocích ho můžeme slyšet kvílet… Zatímco se posmíváš kamarádovi a jeho druhořadým duchařským historkám plným krve, ozve se pronikavý výkřik a každému je jasné, že večírek se „zvrtnul“. Budeš si muset vybrat… Ale vybereš si dobře? Sídlo, krvavá minulost, večírek, který se promění v noční můru... celý text

Literatura světová Gamebooky Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

La pire soirée de ta vie , 2019

Blaufik
13.05.2020 4 z 5

Literárně tedy žádný zázrak. Děj je spíše jednodušší a rozhodně se nejedná o horor ve smyslu deky přitažené až pod bradu a bušícího srdce v hrudi.
Na druhou stranu se jedná o knihu, u které se zabavíte klidně na dlouhé hodiny, pokud si budete chtít příběh vychutnat a nebudete nikam chvátat.

A o to jde u gamebooku především. O fajn zábavu! Já si knihu ukládám do knihovničky a ráda se k ní po čase zase vrátím, protože mne opravdu bavila. A to hodně.

okeey
21.04.2020 5 z 5

Tak tohle by asi byl nejhorší večírek mého života. Pořádná dávka duchařiny a zároveň můj první gamebook. No teda asi bych nemohla číst jen gamebooky, chce to pořádné soustředění.
Ale jsem ráda za tuto zkušenost a určitě si nějaký gamebook pořídím. Jako to, že nechápu, že někdo dokáže napsat knihu, která má hlavu a patu, oukej, ale že někdo dokáže napsat něco takového? To fakt nechápu.
Tohle bylo strašidelné a četlo se to jedním dechem, rozhodně doporučuji. Líbí se mi ta možnost několika konců, protože je jen na vás jak se rozhodnete a k jakému konci vaše rozhodnutí bude směřovat.

jahlina
19.04.2020 4 z 5

Asi můj první gamebook v životě. Prošla jsem několik možných verzí příběhu a něco mi asi ještě zbývá. Nevím, na horor mi to připadá docela slabé, ale na druhou stranu jsem se dobře pobavila, a to je asi hlavní účel gamebooku, ne?

DarthElle
19.04.2020 4 z 5

Ani nevím, jestli to můžu brát jako přečtené. Došla jsem několika konců, ale k tomu, co by vše vysvětlil a to z toho důvodu, že jsem to tam prostě neměla. Chyba knihy to není, spíš knihovny, ze které jsem si to půjčila jako e-knihu a půlka a konec knihy tam jednoduše nebyly. Ale dost k technickým problémům, příběh rozhodně špatný nebyl, ale nic, co by mě zvedlo ze židle a jak jednou víte, co je jistá osoba zač, tak už jí nevěříte slzu mezi okem a jen chcete, aby Saša vzal roha, což je lehké asi jako vymanit se ze svěrací kazajky. Něco tomu přesto chybělo. Stejně až budu mít možnost, tak si pro ní půjdu v pořádné knižní verzi a dozvím se řádný konec pana Sašenky a celého strašidomu.

Luca84
13.04.2020 4 z 5

Po dvaceti letech čtu gamebook a baví mě to pořád stejně. Super. :)

duchovno horory gamebooky

Autorovy knížky

Andy Rowski
francouzská, 1986
2020  64%Nejhorší večírek tvého života

Kniha Nejhorší večírek tvého života je v