Nejhorší rodiče na světě

Nejhorší rodiče na světě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497502/bmid_nejhorsi-rodice-na-svete-Kw7-497502.jpg 4 21 6

Jasně, někteří (a přiznejme si, že vlastně skoro všichni) rodiče jsou trapní! Jenže to není nic proti rodičovské sebrance v téhle sbírce deseti příběhů sepsané Davidem Walliamsem. Jsou to prostě nejhorší tátové a mámy na celém širém světě, ba možná v celém vesmíru! Zacpěte si nos, protože tátovi Petru Puchovi smrdí nohy na sto honů. Kliďte se z cesty ďábelsky rychlé Uršule Uspěchané. A co teprve když váš táta krade dětem hračky? Nebo když je vaše máma posedlá úklidem a ohání se záchodovou štětkou nebo mopem jako divá? Nemluvě o tom, jak příšerně je vymóděná! A úplně nejhorší trapárna je, když vaše máma učí na škole, kam chodíte. Ilustracemi opět doprovodil skvělý Tony Ross. Knihy Davida Walliamse se už staly celosvětovým fenoménem, byly přeloženy do 53 jazyků, jen ve Velké Británii se prodalo přes deset milionů výtisků!... celý text

Literatura světová , Humor , Povídky

Vydáno: , Argo

The World's Worst Parents , 2020

lassse
lassse
24.01.2024 3 z 5

Celkem ušlo a děti to bavilo.

dájavídek
dájavídek
09.11.2023 5 z 5

Nejvíc se mi líbil příběh o Hamižném Hugovi. Přišel mi nejvtipnější.

šárofka
šárofka
09.11.2023 4 z 5

Vtipná kniha, ale série Nejhorší děti na světě mi přišla zabavnější.

uzivatel39840
uzivatel39840
13.08.2023 5 z 5

Moc hezká knížka rozhodně doporučuji() líbili se mi vymyšlená slova z Walliamslovníku například puchmagorie.()

Štěpinambura
Štěpinambura
12.06.2023 5 z 5

Úžasně strašlivé. Děti to bavilo velmi.

Massek
Massek
18.01.2023 3 z 5

"Ukažte, haranti, co si to čtete? Není to náhodou něco o mně?" Tak ne, je to v pořádku, JÁ jsem se rozhodně v ničem nepoznal!

Kniha Nejhorší rodiče na světě je v