Najhoršie deti na svete

Najhoršie deti na svete https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367752/bmid_najhorsie-deti-na-svete-phV-367752.jpg 4 158 43

Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa má na rozdiel od tých predošlých farebné ilustrácie a tvoria ju poviedky. Ako inak by mohla do detailov opísať tie najhoršie, ale naozaj naj, naj, najhoršie deti na svete. Ste pripravení? Máte dosť odvahy? Zvládnete stretnutie s desiatimi najhoršími deťmi na svete? Päť malých naničhodníkov a päť darebáčok. Divánová Iva – pozerá telku tak často, až prirastie k divánu. Slintoš Samo – slintá toľko, až sa na školskom výlete dostane do poriadnej kaše. Uvrešťaná Uršuľa je zas dievčisko, ktoré neustále fňuká a vymýšľa si. A, samozrejme, nesmieme zabudnúť aj na najobľúbenejšiu postavu, trafikanta Raja. Čítajte a inšpirujte sa! Komu sa kniha môže páčiť: Malým srandistom a lapajom, ktorí sa chcú nasmiať do popuku na tých najhorších deckách na celom svete.... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The World's Worst Children , 2016

MirkaProk
19.03.2024 5 z 5

Četla jsem synovi před spaním a on byl úplně nadšený. Pro děti je to fakt super kniha.

dájavídek
28.10.2023 5 z 5

Geniální kniha o 10 nejhorších dětech!

šárofka
28.10.2023 4 z 5

Kniha vypadala dobře, ale nějaké části byly pro mě špatné na čtení, protože si vše živě představuji, a třeba ten Dloubal Dan.... jednoduše nějaké příběhy byly dobré, některé špatné. Jinak super nápad něco takového vymyslet.

Karolína18
03.04.2023 4 z 5

Já chápu, co na tom děti baví, mně to taky bavilo. Nejdřív jsem teda to grafické peklo málem nedala, ale i v tom je systém a koneckonců se to dá i ignorovat. Kapitoly mě bavily, mělo to nějaké ponaučení, četlo se rychle a u dětí má kniha velký potenciál. Rozhodně velmi cením kvalitu překladu.

happy-smile
11.09.2022 4 z 5

No zezačátku jsem moc nadšená nebyla. Spousta zajímavých nápadů, které by šly rozvést do celé knihy, a místo toho dostaneme jenom krátkou povídku. Ale nakonec jsem se na ten zvykla a ve výsledku jsem byla spokojená. Kam na to ten David Walliams chodí... Být rodičem bych z toho asi moc nadšená nebyla, za dospělého pobavilo.

GaleW
23.08.2022 1 z 5

Moje starší dcerka s tím přišla ze školy, že to si musíme přečíst, no....za mě po přečtení tedy nemusíme. Místy až nechutné příběhy s celkem i tragickým koncem. Bohužel, už si z knihovny zapůjčila i druhý a třetí díl....

maximus13
23.08.2022 2 z 5

Nenadchne a zároveň neurazí. Některé příběhy (rozuměj popis vlastností dětí) jsou vtipné, některé jsou pochopitelně vtipné podstatně méně.

Nestorkea
24.03.2022 4 z 5

Dceři se líbilo. Některé výrazy jsem při četbě upravovala...

simon9946
16.03.2022 3 z 5

Zábavná knížka, avšak mě moc nenadchla.

veveropysk
19.01.2022 5 z 5

super knížka :-)

faba
26.12.2021

Audiokniha. Skvěle čte J. Lábus.
Ale nedoposloucháno, protože jak mezi kapitolami říká trafikant Radž je to odporné. Souhlas s ElikaS!
Jsem na takové knihy asi stár, ale dnešním dětem se to asi líbí.
Mrknul jsem ještě na psanou podobu v ukázkách Kosmas a ono to ve čtené podobě bude jiný zážitek. Mě to ale nepřesvědčilo. Bohužel.

Karcoolka2210
20.10.2021 3 z 5

David Walliams to určite nemyslel zle a nápad je to dobrý, ale nevyšlo mu veľmi. V UK ho prirovnávajú k Roald Dahlovi, no myslím, že má pred sebou ešte dlhú cestu, aby sa k nemu priblížil. Ilustrácie fajn a niektoré deti boli celkom dobre spracované, ale chýbalo mi v jednotlivých príbehoch nejaké to poučenie, nejaká hlbšia myšlienka. Humor často skĺzal k lacnému, až absurdnému humoru a párkrát som vynechávala slová, keď som to deťom čítala, pretože to nebol slovník pre ich uši. Nuž, ale od zajtra musím čítať aj druhú časť, keďže deti v škôlke si ju vyžiadali :)

ElikaS
02.07.2021 1 z 5

Tak tohle byla hrůza! Příběh mi přišly zpatlané, nesmyslné. A upřímně ani já ani syn jsme se u nich nijak zvlášť nebavili. Humor byl podle mě až moc na sílu. Navíc je pro mě prostě přes čáru používat v knihách pro děti vulgární výrazy. To mi bylo těžce proti srsti. Takže ani skvěle namluvené audiokniha panem Lábusem to nezachránila.

Štěpinambura
13.05.2021 5 z 5

Bombastická kniha. David Williams má fakt skvěle fantasmagorickou mysl. Jen mě trochu naštvali ty lži co o mě byli napsány. Já, Štěpka, o sebe dbám! Je ale pravda, že z tou hygienou to úplně nepřeháním.

Boku
18.02.2021 4 z 5

Další knížka od Walliamse rozhodně nezklamala!

Bablu
25.12.2020

Celkem vtipná kniha v audioverzi skvěle namluvené Jiřím Lábusem, ale od autora to pro mě bude jedna z těch slabších, některé příběhy jsou trochu nesmyslné. Druhý díl už moc nedoporučuji...

Lucek
06.09.2020 5 z 5

Královsky jsem se pobavila! Myslím, že můj smích při čtení navnadil i syna, a že si knížku rád přečte!
Jinak typický Walliamovský humor - ať žije Malá Velká Británie!!!
Těším se na další díly.

TerJac
07.08.2020 5 z 5

Prostě Walliams! TOP! Velmi pobavilo nejen děti :)

Barunka289
02.08.2020 5 z 5

Knížka byla moc vtipná a líbila se mi, ale někdy byly příběhy až moc nesmyslné.

Liteket
30.06.2020 3 z 5

Kniha byla vtipná, ale někdy se zdál humor až moc násilný.