Nejhorší děti na světě

Nejhorší děti na světě https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346129/bmid_nejhorsi-deti-na-svete-LkH-346129.jpg 4 158 43

Jste připravení setkat se s nejhoršími dětmi na světě? Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na válendě a koukat na telku. Není divu, že se jí stane ta hrozná věc, o níž se tady snad ani nebudeme zmiňovat! Nebo se Slintou Samem slintajícím tak, že se na školním výletě dostane do strašného průšvihu! A nezapomeňte ani na Brečivou Bertu, ubulenou holku, která si příšerně vymýšlí! David Walliams tentokrát sepsal sbírku deseti báječně zlomyslných historek, ilustrace opět nakreslil geniální Tony Ross. Knihy Davida Walliamse se už staly celosvětovým fenoménem, byly přeloženy do 53 jazyků, jen ve Velké Británii se prodalo přes deset milionů výtisků!... celý text

Literatura světová , Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: , Argo

The World's Worst Children , 2016

MirkaProk
MirkaProk
19.03.2024 5 z 5

Četla jsem synovi před spaním a on byl úplně nadšený. Pro děti je to fakt super kniha.

dájavídek
dájavídek
28.10.2023 5 z 5

Geniální kniha o 10 nejhorších dětech!

šárofka
šárofka
28.10.2023 4 z 5

Kniha vypadala dobře, ale nějaké části byly pro mě špatné na čtení, protože si vše živě představuji, a třeba ten Dloubal Dan.... jednoduše nějaké příběhy byly dobré, některé špatné. Jinak super nápad něco takového vymyslet.

Karolína18
Karolína18
03.04.2023 4 z 5

Já chápu, co na tom děti baví, mně to taky bavilo. Nejdřív jsem teda to grafické peklo málem nedala, ale i v tom je systém a koneckonců se to dá i ignorovat. Kapitoly mě bavily, mělo to nějaké ponaučení, četlo se rychle a u dětí má kniha velký potenciál. Rozhodně velmi cením kvalitu překladu.

happy-smile
happy-smile
11.09.2022 4 z 5

No zezačátku jsem moc nadšená nebyla. Spousta zajímavých nápadů, které by šly rozvést do celé knihy, a místo toho dostaneme jenom krátkou povídku. Ale nakonec jsem se na ten zvykla a ve výsledku jsem byla spokojená. Kam na to ten David Walliams chodí... Být rodičem bych z toho asi moc nadšená nebyla, za dospělého pobavilo.

GaleW
GaleW
23.08.2022 1 z 5

Moje starší dcerka s tím přišla ze školy, že to si musíme přečíst, no....za mě po přečtení tedy nemusíme. Místy až nechutné příběhy s celkem i tragickým koncem. Bohužel, už si z knihovny zapůjčila i druhý a třetí díl....

maximus13
maximus13
23.08.2022 2 z 5

Nenadchne a zároveň neurazí. Některé příběhy (rozuměj popis vlastností dětí) jsou vtipné, některé jsou pochopitelně vtipné podstatně méně.

Nestorkea
Nestorkea
24.03.2022 4 z 5

Dceři se líbilo. Některé výrazy jsem při četbě upravovala...

simon9946
simon9946
16.03.2022 3 z 5

Zábavná knížka, avšak mě moc nenadchla.

veveropysk
veveropysk
19.01.2022 5 z 5

super knížka :-)

faba
faba
26.12.2021

Audiokniha. Skvěle čte J. Lábus.
Ale nedoposloucháno, protože jak mezi kapitolami říká trafikant Radž je to odporné. Souhlas s ElikaS!
Jsem na takové knihy asi stár, ale dnešním dětem se to asi líbí.
Mrknul jsem ještě na psanou podobu v ukázkách Kosmas a ono to ve čtené podobě bude jiný zážitek. Mě to ale nepřesvědčilo. Bohužel.

Karcoolka2210
Karcoolka2210
20.10.2021 3 z 5

David Walliams to určite nemyslel zle a nápad je to dobrý, ale nevyšlo mu veľmi. V UK ho prirovnávajú k Roald Dahlovi, no myslím, že má pred sebou ešte dlhú cestu, aby sa k nemu priblížil. Ilustrácie fajn a niektoré deti boli celkom dobre spracované, ale chýbalo mi v jednotlivých príbehoch nejaké to poučenie, nejaká hlbšia myšlienka. Humor často skĺzal k lacnému, až absurdnému humoru a párkrát som vynechávala slová, keď som to deťom čítala, pretože to nebol slovník pre ich uši. Nuž, ale od zajtra musím čítať aj druhú časť, keďže deti v škôlke si ju vyžiadali :)

ElikaS
ElikaS
02.07.2021 1 z 5

Tak tohle byla hrůza! Příběh mi přišly zpatlané, nesmyslné. A upřímně ani já ani syn jsme se u nich nijak zvlášť nebavili. Humor byl podle mě až moc na sílu. Navíc je pro mě prostě přes čáru používat v knihách pro děti vulgární výrazy. To mi bylo těžce proti srsti. Takže ani skvěle namluvené audiokniha panem Lábusem to nezachránila.

Štěpinambura
Štěpinambura
13.05.2021 5 z 5

Bombastická kniha. David Williams má fakt skvěle fantasmagorickou mysl. Jen mě trochu naštvali ty lži co o mě byli napsány. Já, Štěpka, o sebe dbám! Je ale pravda, že z tou hygienou to úplně nepřeháním.

Boku
Boku
18.02.2021 4 z 5

Další knížka od Walliamse rozhodně nezklamala!

Bablu
Bablu
25.12.2020

Celkem vtipná kniha v audioverzi skvěle namluvené Jiřím Lábusem, ale od autora to pro mě bude jedna z těch slabších, některé příběhy jsou trochu nesmyslné. Druhý díl už moc nedoporučuji...

Lucek
Lucek
06.09.2020 5 z 5

Královsky jsem se pobavila! Myslím, že můj smích při čtení navnadil i syna, a že si knížku rád přečte!
Jinak typický Walliamovský humor - ať žije Malá Velká Británie!!!
Těším se na další díly.

TerJac
TerJac
07.08.2020 5 z 5

Prostě Walliams! TOP! Velmi pobavilo nejen děti :)

Barunka289
Barunka289
02.08.2020 5 z 5

Knížka byla moc vtipná a líbila se mi, ale někdy byly příběhy až moc nesmyslné.

Liteket
Liteket
30.06.2020 3 z 5

Kniha byla vtipná, ale někdy se zdál humor až moc násilný.