Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku II

Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku II https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507479/nejhezci-dobrodruzne-vypravy-po-ces-E7W-.jpg 4 1 1

Další rok za dobrodružstvím Českem a Slovenskem. Ať už se cítíte ve svém živlu na vodě či na souši, na lyžích či v pohorkách, budete mít rozhodně z čeho vybírat. Máte rádi od všeho trochu? Pak se nechte inspirovat těmi nejlepšími výlety podle ročního období a vyrazte za dobrodružstvím hned zítra. Kam se vydat a co očekávat, se dočtete v druhém pokračování úspěšné knihy Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku od ostříleného cestovatele Jana Hocka. U každé trasy naleznete mapu, výškový profil trasy i doporučení, kde přespat, kde se najíst a na co si dát pozor.... celý text

hrebmi
26.02.2023 4 z 5

Mám obě ty knihy - jedničku i dvojku na čestném místě příruční knihovny vedle postele a často jen tak sáhnu a zalistuju, abych v sobě vyvolal touhu zase někam vyrazit. Sympatické je, že tipy se týkají celého roku, všech ročních období a autor jde příkladem, že v každém měsíci se dají dělat nějaké outdoorové aktivity.
Podobně jako autor jsem dětství prožil coby Čechoslovák, tak velmi oceňuji, že tipy jsou rozšířeny i o slovenské sousedství.