Nejbarevnější kuchařka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je určena všem, kteří milují jídlo, život, cestování a hledání nových pestrých chutí a vůní. Všem, kteří rádi objevují barevné světové kultury skrze jídlo, baví je příběhy a nebojí se experimentovat. Je to knížka plná tradičních receptů, které jsem získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti. Naopak. Všechna jídla hýří barvami, výraznými chutěmi a láskou. Konečně jsou ta nejoblíbenější jídla nejbarevnějších zemí světa pohromadě v jedné knize a vy je můžete doma bez sebemenšího strachu uvařit. Protože v jednoduchosti je síla a fantazii se meze nekladou. Objevte to nejlepší z vietnamské, čínské, korejské, japonské, peruánské či mexické kuchyně společně s mými vybranými autorskými recepty a nechte se inspirovat. Nejbarevnější kuchařka je jednoduše pro všechny, co mají rádi pestrost a barvy v srdci, životě i na talíři....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360799/nejbarevnejsi-kucharka-sAQ-360799.jpg 4.4102
Žánr
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno · vlastním nákladem
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (52)

Kniha Nejbarevnější kuchařka

Přidat komentář
Kittywu
10. září

Žeru Kamu, takže žeru i tuto knihu.

Pulkrmon
29. ledna

Tak jsem se ji konečně dočkala,objednala jsem si obě kuchařky zároveň. A za mě neskutečná bomba. Kuchařka je nádherná.Každá strana úplně jiná. Takto má podle mě vypadat kuchařka...fotky,barvy,různé druhy písma. Už i to že jsou zde popsány bylinky,omáčky,kořeni,a vše co v receptech používá a kde je možné to sehnat nebo nahradit. Za mě 10 hvězdiček. Zatím nejkrásnější kuchařka která se mi dostala do rukou.

xnova58
22. ledna

Pro nadšence asijské kuchyně ideální kuchařka. Bláznivě zpracovaná stejně bláznivou Kamu. Je pravda, že grafika je občas rušivá. Není to klasická kuchařka jen s recepty, ale najdete zde hodně fotek a příběhů ze života autorky. Zatím jsem všechny ingredience sehnala bez problémů - Sapa to jistí.

Vivienca
11. ledna

Dárek k Vánocům, který zklamal, bohužel... Nedoporučuji kupovat na slepo bez možnosti nahlédnutí. Vzhledem k používaným ingrediencím, je pro mě reálné uvařit z kuchařky asi tak polovinu, navíc (ačkoli nejsem příznivec minimalismu) je na mně grafika - hlavně šílené fonty překombinovaná a působí na mně dost chaoticky, rušivě. Na prolistování a inspiraci dobrá, ale než koupíte, raději si ji pořádně prolistujte.

angloumene
01. ledna

Kamu mě nikdy příliš nezaujala a tak mě její kuchařka pod stromečkem celkem překvapila. Nakonec se ale zdá, že jsem dostala víc, než jsem čekala. V úvodní části se nachází jednoduchý, ale relativně všeobjímající popis všech základních a trochu netradičních surovin, které v kuchařce budeme potřebovat (bylinky, omáčky nebo papričky,...). Dál už se můžeme těšit na pořádnou porci nejrůznějších receptů, původem zejména z Vietnamu nebo Japonska. Jediné, co mě trochu mrzí je slabé zastoupení bezmasých pokrmů. Kromě řady zajímavých receptů kuchařka nabízí nejen pěknou obálku, ale i pěknou vnitřní grafiku. Pravdou je, že je občas tak zběsilá, že pořádně nejdou přečíst popisky, ale klobouk dolů - vydat něco, kde se na jediné stránce střídá několik extra sytých barev, písmo střídá víc fontů a navíc to všechno dohromady dává smysl... Prostě super :)

No ale kuchařka je hlavně o receptech. Ty mi přijdou jasně popsané, každý má přiloženou fotografii. Už se těším, až je vyzkouším. Jediné, co mě trochu mrzí je, že řada receptů obsahuje suroviny, které nejsou běžně k sehnání. Teď nemyslím bylinky atp., ale hlavně ryby. Přeci jen si nedokážu představit, kde budu shánět čerstvou (a tím pádem chutnou) chobotnici... No uvidíme.

veronika4270
27.12.2018

Nejlepší a nejoblíbenější kuchařky co mám ve sbírce

lenkaBajza
09.12.2018

Kuchařka je opravdu ta nejbarevnější - což ji dělá nepřehlednou, na škodu je i ohromné množství fontů. To se prostě nepovedlo.
Tak ráda bych všechna ta jídla ochutnala, ale kuchařka je pro mne spíše inspirací na cesty (kde převážně ochutnáváme místní jídla), než abych si podle ní doma vařila. Jsou to pro mne cizí, neznámé chutě, které musím první vyzkoušet "originál", a až potom se je učit připravit doma.

Petrlova.L.
17.11.2018

Krásně zpracovaná kuchařka s běžně dostupnými potravinami. :) Doporučuji.