Nedeľný obed s rodinou a priateľmi

Nedeľný obed s rodinou a priateľmi https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419324/bmid_nedelny-obed-s-rodinou-a-priatelmi-d3s-419324.jpg 4 9 3

Ďalšia z kníh vynikajúceho anglického kuchára prináša recepty a návody na prípravu fantastických a nápaditých nedeľných obedov od predjedla až po ľahké ovocné dezerty. Gordonovi Ramsaymu ide predovšetkým o to, aby sa nedeľný obed stal tým, čím býval – príjemným stretnutím rodiny za spoločným stolom. Recepty sú z rôznych krajín Európy aj z ázijskej kuchyne. Čitateľ tu nájde bežné nedeľné jedlá i slávnostné či príležitostné menu, napríklad vianočné. Recepty zvládnu nielen zdatní a skúsení kuchári, ale aj začiatočníci.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Slovart (SK)

Gordon Ramsay’s Sunday lunch , 2005

JancaMia
04.09.2021 4 z 5

Ramsyho kuchařka je tipicky anglická , pro nás čechy asi málo použitelná ,nicméně určitě vyzkouším dušenou cuketu s cherry rajčátky a worčestrem a kuře s hráškem .

vvikingg
04.04.2021 1 z 5

Kuchařka pro nás Čechy o ničem , šílené kombinace salát z holubím masem, kokosová rýže, hrušky s roketui a další patlaniny jediné co zaujalo zimní dušené hovězí a známá svíčková Welington ( svíčková pečená v listovém těstě) . Knize se nadají upřít pěkné fotografie pokrmů, jinak škoda peněz, tuhle kuchařku koupit matce tak mi ji hodí na hlavu, není nad starou dobrou klasiku Vilém Vrabec- Velká kuchařka, Kuchařka naší vesnice atd.

madem
02.05.2019 3 z 5

Nevím, proč jsem uvěřila, že by se dalo podle této knihy vařit. Nedá!!! Ale je plná nááádherných fotek jídla.

obědy (recepty)

Kniha Nedeľný obed s rodinou a priateľmi je v