Nedělní oběd: s rodinou i přáteli

Nedělní oběd: s rodinou i přáteli https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38874/bmid_nedelni-obed-s-rodinou-i-prateli-RTL-38874.jpg 4 9 3

Podtitul: recepty nejlepšího šéfkuchaře z TV Paprika Recepty na přípravu 25 obědů o třech chodech, skládající se z polévky nebo předkrmu, hlavního jídla a dezertu, doplněné časovým plánem přípravy a užitečnými radami předního britského šéfkuchaře.

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Slovart (ČR)

Gordon Ramsay’s Sunday lunch , 2005

JancaMia
04.09.2021 4 z 5

Ramsyho kuchařka je tipicky anglická , pro nás čechy asi málo použitelná ,nicméně určitě vyzkouším dušenou cuketu s cherry rajčátky a worčestrem a kuře s hráškem .

vvikingg
04.04.2021 1 z 5

Kuchařka pro nás Čechy o ničem , šílené kombinace salát z holubím masem, kokosová rýže, hrušky s roketui a další patlaniny jediné co zaujalo zimní dušené hovězí a známá svíčková Welington ( svíčková pečená v listovém těstě) . Knize se nadají upřít pěkné fotografie pokrmů, jinak škoda peněz, tuhle kuchařku koupit matce tak mi ji hodí na hlavu, není nad starou dobrou klasiku Vilém Vrabec- Velká kuchařka, Kuchařka naší vesnice atd.

madem
02.05.2019 3 z 5

Nevím, proč jsem uvěřila, že by se dalo podle této knihy vařit. Nedá!!! Ale je plná nááádherných fotek jídla.

obědy (recepty)

Gordon Ramsay
britská, 1966
2008  84%Rychlá jídla
2007  96%Ráj v kuchyni
2007  76%Nedělní oběd: s rodinou i přáteli
2019  93%Moje dokonalá fit jídla
2020  80%Chutně a rychle

Kniha Nedělní oběd: s rodinou i přáteli je v