Něco vymyslíme, Jonáši!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha s 15 pohádkami, které se svou délkou nabízí ke čtení večer před spaním. Ani dlouhé, ani krátké večerníčky určené pro děti od 5 do cca 10 i více let, vypráví jednotlivá dobrodružství malého chlapce a jeho psího kamaráda Hafíka. Vplujte do světa kde ožívají předměty, zvířátka z lesa i skřítkové se stávají věrnými společníky a pomozte Jonáškovi s Hafíkem vyřešit detektivní úkol. Nechejte se unést příběhy, které vytváří fantazie malého chlapce... a nebo jsou snad skutečné?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444547/big_neco-vymyslime-jonasi-clm-444547.jpg 4.77
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Něco vymyslíme, Jonáši!

NinaZPohádky
17. března

Poutavé příběhy plné fantazie a dětské "naivity" v dobrém slova smyslu. Kniha která jistě potěší mnoho dětí i jejich maminek. Líbí se mi, že jsou příběhy psané formou večerníčků a jsou propojené různým tajemstvím na které je často možné přijít až po opakovaném čtení. Navíc bsahuje křížovku na jejíž otázky najdete odpověď až v jednotlivých příbězích. Jediné co je pro mě malé mínus - ilustrace dalších knih autorky se mi líbí více než ilustrace v této, ale to nesnižuje celkovou kvalitu knihy.

agatha2
29.12.2020

NĚCO VYMYSLÍME, JONÁŠI je soubor 15 krátkých pohádek/příběhů, které spojují chlapec Jonáš a jeho pejsek Hafík, se kterými naši malí čtenáři prožijí nejedno dobrodružství. Příběhy jsou tak akorát dlouhé, aby udržely dětskou pozornost a jsou ideální například na večerní čtení před spaním. Moc se mi líbilo, že je kniha tak trochu interaktivní, protože na začátku máme křížovku a jako legendy k ní slouží otázky, na něž najdou děti odpovědi právě v následujících příbězích.


Unka-Unka
05.08.2020

Krásná knížka, moc doporučuji. Četla jsem ji mezi prvními a přečetla ji tzv jedním dechem. Nejen dítě, ale i dospělý zde najde něco k zamyšlení. Krásná atmosféra vás provází celou knížkou.