Něco skutečného

Něco skutečného https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/bmid_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4 853 196

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

When It's Real , 2017

sasa.vrankova
25.09.2019 4 z 5

Fajn oddechovka. Žádné velké zvraty, takže pokud si chcete odpočinout, nasát trochu romantiky, tak směle do ní.

katslana
21.09.2019 4 z 5

Hezké počtení. Potřebovala jsem ulehčit své hlavě a tohle bylo to pravé ořechové :-) Prima zpracování knihy.Problémy odpovídající věku hrdinů. Každá z nás má svého Oaka, s kterým by se ráda setkala...

genikuxik
18.09.2019 3 z 5

Začátek mě nějak nezaujal, kniha se pomalu rozjížděla, ale jakmile se rozjela, nešlo od ní dát ruce pryč. Ale i tak má autorka více lepších a vtipnějších knih.

JanickaP
15.09.2019 4 z 5

Je fajn si obcas precist teen pribeh. Člověk se i zasmeje nekterym slovnim pretahovatkam mezi hlavnimi postavami. Je to fajnova knizka, ktera se da precist jendim dechem.

Misicka0001
06.09.2019

Kniha úžasná oddechova čte se sama.. Prostě bomba =)

Vendulik
06.09.2019 3 z 5

Námět knihy byl docela dobrý ale průměrný. Čekala jsem vice napětí a zápletky. Kniha byla moc přeslazená.

Denčaa
05.09.2019 4 z 5

Od tohoto titulu jsem chtěla hlavně letní příjemnou oddechovku. A tu jsem také dostala. Titul jede v zajetém vzorci těchto knih, nic moc vás tam nepřekvapí, ale stejně hltáte stránku za stránkou, protože je to prostě hezké počtení. Takže ano, rozhodně jde o fajn slaďák. A tahle autorka už mnohokrát předvedla, že její spisovatelský um stojí za to. Takže doporučuji.

anca_h
02.09.2019 5 z 5

Knížka není nijak náročná, spíš naopak, ale autorčin styl psaní mi zkrátka vyhovoval a kniha se četla sama. Je tam spoustu úsměvných chvilek, postava Vaughn mi byla velmi sympatická, stejně tak Oak. Pokud hledáte něco čtivého, nenáročného a romantického, tak bude tahle knížka určitě dobrá volba. Moc se mi líbila :)

Linda02
01.09.2019 2 z 5

Námět byl zajímavý, postavy byly průměrné. Nedokázala jsem se vcítit do žádné hlavní postavy.

2688
25.08.2019 5 z 5

Krásny příběh

Erinien
15.08.2019 5 z 5

Wau. Jo. Nic složitějšího mě po dočtení nenapadá. Ano.

_Steff_
08.08.2019 5 z 5

Takové nenáročné čtení, ale přitom zábavné. 5/5

Aristea
06.08.2019 odpad!

Od knihy jsem čekala hodně, ale přáběh mi přišel suchý,nudný a nezáživný. I přesto, že jsem cílová skupina.

janina66
05.07.2019 5 z 5

Super, moc se mi příběh knihy líbil. dobře se četlo střídání z pohledu ON a ONA.

pavlikova9332
04.07.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha

tynka65
13.06.2019 5 z 5

Obrovské a milé překvapení! Knížku jsem přečetla jedním dechem a jsem z ní nadšená. Úžasné, oddychové a zamilované čtení! Tuhle autorku mám opravdu ráda! Zatím každá knížka od ní byla skvělá :)

malazluta
13.06.2019 4 z 5

Příběh, který byl zpracován v obměnách již několikrát. Kniha je čtivá a dobře napsaná, co na tom, že časem si na děj skoro nevzpomenete... aspoň má člověk možnost se k této knize někdy vrátit.

Rudolf14
06.06.2019 3 z 5

Pohodové čtení :)

tanecnica
27.05.2019 4 z 5

Romantika bez přemýšlení.. Když chci vypnout, tahle autorka je pro to jako stvořená. Kniha je čtivá, má částečně i nějaký děj, nemusíte přemýšlet. Nic víc, nic míň...

tadobra
27.05.2019 3 z 5

ke konci mila kniha, spis asi pro nactilete. rozhodne to neni nejake hlubsi dilo, ktere by mi dlouho uvazlo v hlave. dej je vesmes o nicem, ale pohlti vas to po nekolika strankach tak moc, ze vam ani nevadi, ze je dilo proste obycejne.