Něco skutečného

Něco skutečného https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/bmid_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4 853 196

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

When It's Real , 2017

LucyA7
16.08.2020 3 z 5

Oddechová kniha. Od počátku bylo jasné, jak to vlastně celé dopadne a že vše směřuje ke sladkému happy endu. Postavy mi ze začátku byly trochu vzdálené - možná proto, že už jsem jiná věková kategorie ????. Ale pak jsem se docela začetla, jako čtení na dovolenou docela dobré.

Liduka
25.07.2020 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale občas mě štvali obě hlavní postavy svým chováním. SPOILER: Mám ráda příběhy, kdy se slavná osobnost zamiluje do dívky z davu, ale pokud mohu soudit, tak třeba na Cinder a Ella toto rozhodně nemá. Sice se kniha dobře četla, ale přišlo mi to celé takové nějaké vlažné. Nějak jsem jim tu jejich lásku nevěřila. Spíše mě pak zajímal Ty a Vaughanina sestra. Za přečtení ale stojí.

Marfuška89
22.07.2020 3 z 5

Nevím no... Jako četlo se to fajn, ale už ten námět mě nebavil...
Už na začátku jsem věděla, jak to celé dopadne a to byl u mě asi ten největší problém...
Tuto knihu jsem četla hned po dočtení série Papírová princezna, která byla skvělá, plná nečekaných situací a zvratů. Doufala jsem, že i v této knize bude nějaký zvrat, na který jsem celou knihu čekala... Nestalo se, což za mě bylo trošku zklamaní...
3* za to jak to bylo čtivě napsáno.

bara-z5649
17.06.2020 4 z 5

Na začátku mě dost vytáčely všechny hlavní postavy a ty vedlejší jsem měla mnohem radši, ale kolem cca 150 strany se vše změnilo a nastal tam ten zvrat, na který jsem tak dlouho čekala.
Tuhle oddechovou knihu doporučuji!

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Příběhy, kde se arogantní zpěváci zamilují do dívky z davu, která je napraví, mám prostě ráda a užila jsem si i tento. Autorky zbožňuji a tato knížka není výjimkou

Myška43
20.05.2020 5 z 5

Nádhera, nemohla jsem knihu odložit, dokud nebyl konec. Příběh, postavy, ať už kladné nebo záporné, vše dokonalé. Moc jsem se bavila.

betule3
08.05.2020 4 z 5

Knížka byla, stejně jako ostatní díla od autorek, velmi čtivá a návyková, přečetla jsem ji za jeden den. Příběh byl dost klišoidní, ale to k tomu už prostě patří. Na Royaly to sice nemá, ale stejně si myslím, že se jedná o povedenou knížku, která stojí za přečtení.

knihomolka78
22.04.2020 4 z 5

Příběh pohádkově nereálný, ale četl se dobře, byl plný jiskření, a přitom bez přílišných sexuálních scén. Mám raději knihy, kde se moc neřeší sex, ale spíše vztah těch dvou a v ideálním případě i nějaký posun a dozrávání postav, než když vám některé autorky popíší všechny detaily, často dost obscénně. Sice bych nikdy na nic takového, jako Vaughn nekývla, ale důvod jsem chápala a líbilo se mi, že i přes to všechno si dokázala zachovat svůj styl. No a Oakley – chudáček milionář:-(, i když chápu, že to v téhle branži musí být těžké a v jistých věcech mi ho líto bylo (byl zkaženej, ale hodně lidí ho využívalo), no naštěstí se vzpamatoval… :-)

Akin309
14.04.2020 4 z 5

Tuto knihu som si okamžite zamilovala. Má užásný, zaújmavý a zamilovaný dej. Samozrejme odporučujem.

Chvilkasnění
01.04.2020 4 z 5

Musím říct, že je kniha pěkně napsaná, krásný děj, moc hezky se čte. Určitě doporučuji, ale na Royaly to prostě nemá. ????

Karolin77
01.04.2020 3 z 5

Za mě bohužel ne. Miluji od autorek sérii Papírová princezna, ale po tom jak byla Papírová princezna skvělá prošlo tady zklamání...
Kniha mi nepřišla moc čtivá. Vztah mezi hlavními postavami mi přišel takový povrchní. Knížku už by sem si znovu nepřečetla... Čekala jsem mnohem víc a na konec jsem byla zklamaná.
Za mě slabé 3 *

Haňulilinka
07.03.2020 5 z 5

Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Sice byl děj předvídatelný, ale bylo to napsáno poutavě, takže mi to vůbec nevadilo.

petulkapeta
13.02.2020 4 z 5

Nebylo to špatné,ale od tehle autorky mam rada jine dila..ale příběh zpěvaka zamilovaneho do "obyčejné" divky, fajn napad.

Luciska13
21.01.2020 4 z 5

Tak to byla prostě a jednoduše pohádka. Chudá dívka, sirotek, který se stará o rodinu, a slavný zpěvák, kterého chce celý svět, co víc dodat?

Sariklen
01.01.2020 4 z 5

Příjemné, vtipné, čtivé a oddechové. Rozhodně se k ní ještě někdy vrátím.

Anniee
12.12.2019 5 z 5

Proč jsem na tuhle nadhernost nenarazila už dřív? Chápu že to je klišoidní, To jo, ale taaak krásně se to četlo. I když jsem tak nějak věděla jak to skončí tak nešlo odejít. Některý fráze se opakovaly, ale to jde bez problémů přejít. Ve finále krásná vtipná roztomilost a i ten jazyk byl docela kvalitní.

LucySmile
25.11.2019 5 z 5

Za mě rozhodně největší spokojenost. Krásné, milé, zamilované... Na konci dokonce i malá zápletka. Není na co si stěžovat. Ani jsem od toho nečekala tolik, ale byla jsem překvapená, jak jsem se rychle začetla. Ráda si tuto knížku přečtu znova. :)

Majakadelcova
21.11.2019 5 z 5

Čtivý příběh, knížka je klasickou do dovolenkovou oddechovkou. Děj mě moc bavil a knížku jsem přelouskla za den :)

marta14
09.11.2019 4 z 5

Pěkná oddechovka, ale na Papírovou princeznu to ani zdaleka nemá.

Kristy.Seb
02.11.2019 5 z 5

A zas ta romantika. ???? Jednoduché, ale krásně čtení. Konec zcela předvídatelný, ale nikdy šťastné konce neomrzí.