Něco skutečného

Něco skutečného https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/bmid_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4 853 196

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

When It's Real , 2017

Coucouha
12.09.2018 3 z 5

New adultovky vyhledávám většinou, když si chci odpočinout po náročném dni a tohle splnia tato kniha bezvadně. Děj je celkem čitelný a konec prostě takový očekáváte, ale zahřeje to u srdce a čtení jsem si moc užívala. Četla jsem zatím všechny knihy Erin Watt a zatím nikdy nezklamala.

mourek-veronika
03.09.2018 4 z 5

BarkaS
28.08.2018 3 z 5

Průměrná blbinka s předvídatelným dějem. Milá, příjemná, ale o den později si nevzpomenete, že jste ji četly (záměrně oslovuji jen dámy a dívky, protože ty jsou cílovka). Případné starší čtenářky upozorňuji předem: Tohle je hodně young adult :).

teri1003
20.08.2018 5 z 5

Ta kniha byla skvělá... série Royalové patří k mým nejoblíbenějším, takže jsem nemohla odolat další knize autorek. Hodně jsem četla názory, že kniha už není tak dobrá jako zmiňovaná série, ale tady máme nový příběh,který je určitě stejně chytlavý. Obě hlavní postavy jsem si zamilovala. Kniha je opravdu povedená a pro mě to byla ideální kniha na dovolenou. Doporučuji.

MarKy95
19.08.2018 5 z 5

Super- jako vždy od této autorky. :)

DDD
14.08.2018 4 z 5

Když jsem viděla, že se blíží další kniha od autorského dua Erin Watt byla jsem nadšená, neboť knihy Royalové mě moc bavily. Tato kniha nebyla vuběc špatná, příjemná lehká oddychovka s jednoduchým příběhem. Dávám 4 hvězdičky za příjemné a srozumitelné čtění.

Lenka40
07.08.2018 4 z 5

Opravdu velice příjemná oddychovka .Sice klasické klišé on celebrita ona " normální",ale i tak se to četlo velice pěkně a příběh mě bavil.

mourek-veronika
06.08.2018 4 z 5

Přemýšlím, jak knížku ohodnotit. Bylo to čtivé a bavilo mě to, ale od od dua Erin Watt a od Elle Kennedy samotné jsem zvyklá na trochu lepší knihy (Royaly i Off-Campus naprosto zbožňuju). Vlastně ani nedokážu říct, čím to bylo, ale měla jsem z toho trochu pocit, jako kdyby bylo všechno v příběhu vyřešené moc rychle. S ničím se nikdo nezaobíral déle než dvě/tři stránky a hned se všechno vrátilo do normálu, jen aby za dalších deset stran mohl přijít jiný problém, se kterým se vypořádá stejně nenuceně jako s tím předchozím. Pro mě zatím nejméně povedená kniha autorek, dávám 3,5 hvězdy.
EDIT: Původně jsem z téhle knížky nebyla úplně nadšená, ale nešlo mi do hlavy, proč se mi zrovna tahle od Erin Watt nelíbí, když všechny ostatní zbožňuju, a tak jsem si ji přečetla znovu. Jsem moc ráda, že jsem to udělala a nenechala se odradit prvním dojmem, protože tentokrát mě to bavilo mnohem víc, dokázala jsem se vcítit do obou hrdinů a prožívala to celé s nimi. Nevím, v čem byla chyba poprvé, ale od teď už knihu hodnotím mnohem líp.

Petra38
05.08.2018 5 z 5

Prectena ani ne za dva dny:-) skvela,souhlasim s nazory,ze je to takova letni oddychovka ale vazne me chytla a hltala jsem ji. Hlavni postavy jsem si oblibila tak,ze mi bylo lito ze uz kniha konci. Jdu se vrhnou na 4.dil Royalu aby me ten "smutek" presel :-D za me proste *****:-)

-Sinéad-
04.08.2018 5 z 5

Velmi pěkná chytlavá kniha přečtená za pár dní. :-)

Jazz244
02.08.2018 5 z 5

Kniha mě překvapila, opravdu se dobře čte.

fa.sci.ko
01.08.2018 5 z 5

Jsem nadšená, jelikož mě tato tak trochu klišoidní knížka dostala z několikatýdenní čtenářské krize a ke všemu mě i pobavila.
Moc se mi líbila počáteční nenávist mezi hrdiny a především proříznutá pusa Vaughn. Dlouho jsem tápala nad správnou výslovností jejího jména, kterou jsem si nakonec musela vygooglit. Občas ani 12 let angličtiny nepomáhá :D.
Knížku bych doporučila spíše na letní čtení, protože je to vtipná, oddechová, nenáročná a romantická jednohubka.

Market = )
01.08.2018 4 z 5

Nejradši bych dala 4,5. Off Campus u mě pořád vede na celý čáře, ale tohle byl vážně moc moc hezký příběh. Zase - mám ráda popis vztahů, charaktery, dialogy. Jen mě mrzí, jak rychle jsem zase měla přečteno :-(.

Maruš.D
31.07.2018 5 z 5

Naprosto boží kniha přečtená za dva dny na dovolené (jen protože jsem neměla tolikcasu si číst). Mám velmi ráda knihy na téma zpěvák a někdo a proto mne kniha vůbec nezklamala, ba naopak příjemně překvapila. Kniha je hezky napsaná, líbí se mi námět a postavy jsem si také zamilovala. Pouze mne mrzí, že zápletka byla tak rychle vyřešena a celkově to mohlo být více napínavé a méně okaté. Nicméně kniha byla krásná a já se nebudu zdráhat si ji ještě jednou v budoucnu přečíst :-))

V3runecka
30.07.2018 5 z 5

Tahle si zaslouží plný počet, celkem hodně příjemné čtení

LucyNej
30.07.2018 5 z 5

Moc krásná knížka... Odpočinková, přečteno za tři dny :)

Aaliyan
29.07.2018 4 z 5

Joo, zase další trefa do černého :-) Ale! S ohledem na všechno, co už Erin napsala, mi tohle přišlo nejslabší. Myslím, že jsem zhýčkaná bratry Royalovými, ne které asi nikdy nezapomenu :-D

sd1992
29.07.2018 5 z 5

Božííí!!! Já tu Elle Kennedy fakt miluju! A Je úplně jedno, jestli píše sama a nebo ve spolupráci s někým, výsledek je vždycky boží..!!! Miluju Oaka, jsem teď jak ty jeho blbý fanynky.. :-DD
Příběhy bývají sice obdobné, ale stejně mě neomrzí.. :) Těším se na další její díla.. :-) doporučuju!

an91
28.07.2018 5 z 5

Super oddychovka! Od této autorky se čte každá kniha úplně sama. Moc hezký příběh, určitě někdy ještě přečtu :)

Zlá-Ňufie
27.07.2018 5 z 5

EK opět nezklamala! Bavila mě změna prostředí a vše jako vždy perfektní. Konec není žádné překvápko, ale to snad ani nikdo nečeká ne? Díky za tyhle počteníčka :)