Něco si přej!

kniha od:

Něco si přej! obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Když mají dva náctiletí sourozenci hádek svých rodičů dost, nepřejí si nic jiného, než někam zmizet. Nikdy by je však nenapadlo, že se jejich přání může stát skutečností. Ellie a její mladší bratr Oliver se přemisťují v čase zpátky do minulosti. Z povzdálí přihlížejí mnoha historickým milníkům a setkávají se se zajímavými lidmi. Přesto, že se s každým skokem vzdalují svému původnímu životu, snaží se za každou cenu dostat zpátky domů. Mohou vůbec přežít dva mladiství v úplně jiné době? Jak ovlivní jejich touhu po domově půvabná vesničanka Leonie? A jak silné je sourozenecké pouto?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296427/neco-si-prej-GL3-296427.jpg 3.912
Série

Ellie a Oliver 1.

Žánr
Literatura česká, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Nová Forma
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Něco si přej!

Přidat komentář
kackaaab
10.02.2020

O téhle knížce jsem toho moc neslyšela a tak jsem se rozhodla, že si ji přečtu ????. A nebylo to vůbec špatné. Ten nápad mi přijde zajímavý a trošku i originální...jasně, přemisťování v čase není moc originální, ale to, jak se to stalo v téhle knížce mi přijde fajn. Celé je to čtivé a krátké. Možná trochu v některých chvílích předvídatelné, ale komu to vadí? Moc mě nebraly ty vzpomínkové úseky, ty byly trošku nudnější, ale chápu proč tam jsou. Každopádně je to taková milá hezká oddechovka. Překvapilo mě, že tam je spousta hezkých myšlenek, někdy jsem se nad nimi musela i zamyslet ❤️. Styl psaní autorky mi přišel zvláštní, ale fajn. Psané je to jakoby...nevím, jak to popsat. Někdy bych neřekla, že je postavám tolik kolik jim je a někdy bych řekla, že jsou starší. I tak je mám ale docela ráda ????. Nelituji, že jsem si to přečetla a určitě se pustím do dalšího dílu. Doporučuju vám to, pokud si chcete přečíst něco krátkého a hezkého ????.

Sharona73
20.10.2019

Je mi trapné dávat začínající autorce špatné hodnocení, tak se raději jen omezím na komentář. Nedočetla jsem. Autorka začne vyprávět v přítomném čase, po několika odstavcích přejde bez jakéhokoli důvodu do minulého a aby se to nepletlo, začne to později nějak podivně kombinovat. Bylo to tak rušivé, že jsem se prostě nemohla začíst.


Džordžo
26.11.2017

Zdravím všechny čtenáře :) Knížka je velice poutavá a zajímavá od začátku až do konce. Džordžo ;)

Alyssana
26.02.2017

Tato knížka byla velmi zajímavá a musím uznat, že na to že se jedná o první příběh, který autorka napsala, byl pěkně vymyšlený a zpracovaný. Rozhodně doporučuji přečíst. :-)
Alyss