Něco není v pořádku

Něco není v pořádku https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86028/bmid_neco-neni-v-poradku-dtO-86028.jpg 4 10 4

Román z prostředí vyšších politických kruhů USA se zaměřuje na únos senátorova syna a politické intriky kolem voleb. Mladá, čerstvě provdaná právnička je postavena před šokující fakta. Její manžel se rozhodl kandidovat na senátora a převrátit tak jejich začínající rodinný život naruby. V té době je pověřena spřátelenou rodinou, aby vyšetřila únos jejich syna. Hrdinka zjišťuje, že chlapec byl adoptovaný a unesl ho jeho vlastní otec, situace se pak komplikuje v soudních přích o chlapce, ale i v její vlastní rodině. Ukazuje se, že každý z manželů má svá rodinná tajemství s nimiž se svému partnerovi nesvěřil a která začínají nepřiměřeně zasahovat do jejich společného života.... celý text

Literatura světová Romány Rodina
Vydáno: , Oldag

Out of order , 1999

Vatter83
28.07.2023 3 z 5

Začátek se mi nečetl příliš dobře, stejně tak i pasáže týkající se předvolební kampaně. Ty by šly snad i vypustit, příběh by se odprostil od zbytečných podrobnosti. Samotná zápletka zajímavá a napínavá. Stálo za přečtení.

Prateri
23.10.2015 4 z 5

Ale mně se to líbilo. Sice předvolební kampaň, která celou knihou prochází, je hrůza. Nejde o lidi, kteří politiky volí, jde o moc a peníze, volič nakonec pokulhává až na konci. Potřásání rukou, široký americký úsměv, sliby - to je pro voliče a na protikandidáty se vyhrabuje špína. Příběh mladé právničky je pořádně dramatický, stálo to za přečtení.

kika 13
14.11.2012 3 z 5

Podivný příběh,ale četlo se mi to pěkně.

rose
21.01.2012 3 z 5

Hodně spletitý příběh a zbytečně moc stránek, stačila by polovina. Ale kvůli zajímavé zápletce jsem se pročetla až do konce, i když to dalo práci.

intriky soudní procesy USA (Spojené státy americké) politické thrillery únosy dětí právníci volby právnické prostředí

Bonnie MacDougal
americká, 1953
2003  76%Případ jediného viníka
2004  76%Něco není v pořádku
2003  83%Zklamaná důvěra
2005  73%Úhel dopadu

Kniha Něco není v pořádku je v