Nečekaná úmrtí zapsaná do dějin

Nečekaná úmrtí zapsaná do dějin https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345340/bmid_necekana-umrti-zapsana-do-dejin-Ncu-345340.jpg 5 2 2

Jde o volné pokračování "prvního dílu" Předčasná úmrtí. "Dvojka" bude k předcházející publikaci volně odkazovat názvem i grafickým zpracováním. Byli slavní a ve svých oborech mimořádně úspěšní. Spojuje je však ještě cosi - temný moment smrti: zemřeli předčasně, za dramatických a často nevyjasněných okolností, mnohdy z vlastní vůle. Osudy hrdinů nejrůznějších historických ér a oblastí lidské činnosti.... celý text

andrii24
10.01.2023 5 z 5

Příliš brzy byli pozváni na bál havraní. Už napořád tančit s Moranou... Jeden příklad za všechny. To když tehdy kudrlinky "Rusalky" Jany R. rozčepýřil rudý vítr. Zahleděly se. Do studánky čisté. Oči Luciferovy.

Luigi1
20.09.2020 5 z 5

Umělce,vědce,politiky,sportovce a další osobnosti,jejich portréty vychází v tomto knižním souboru,spojuje tragédie předčasné,nepřirozené,nečekané smrti.Životy známých i neprávem zapomenutých mužů a žen ukončila buď nešťastná náhoda,nebo vražda či poprava,eventuelně odešli na věčnost z vlastního rozhodnutí.Toto je výtažek z této krásné knihy o našich osobnostech.Je to opět velice dobře a srozumitelně napsané.Mě se kniha moc líbí a vřele doporučuji.

úmrtí

Tomáš Čechtický
česká, 1952
2016  78%Předčasná úmrtí zapsaná do dějin
2017  100%Nečekaná úmrtí zapsaná do dějin
2017  93%Géniové ve stínu
2018  100%Géniové bez potlesku

Kniha Nečekaná úmrtí zapsaná do dějin je v