Nebuď potravou pro houbu Candida

Nebuď potravou pro houbu Candida https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211778/bmid_nebud-potravou-pro-houbu-candida-211778.jpg 4 8 2

Houbová infekce zvyšuje riziko onemocnění průduškovým astmatem, zánětem střev, nádorovým onemocněním, glaukomem, lupenkou, cukrovkou a mnoha jinými chorobami. Kniha je cenným průvodcem, který popisuje klinický obraz nemoci, faktory, které podporují její rozvoj a především léčebnou metodu. Je také návodem, jak změnit způsob výživy a stravovací návyky, který je určen nejen lidem nemocným, nýbrž všem, kteří dbají o své zdraví.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Beskydy

Nie daj się zjeść grzybom Candida , 2013

Blanchidlo
15.04.2018 5 z 5

Zajímavá a poučná knížka,na úvod informace o rozdílu mezi houbou a kvasinkou Candida,v dalších kapitolách vztah k určitým zdravotním potížím,včetně doporučení na možnou léčbu.

Richie1
20.03.2018 5 z 5

Velmi poučná knížka o zdravotních problémech způsobovaných přemnoženými kvasinkami. Vzhledem ke stupňující spotřebě cukru v naší stravě a zároveň nadužíváním antibiotik je promořenost kvasinkami (především druh Candida Albicans) v naší populaci alarmující. Přemnožení kvasinek ve střevech a následná houbová infekce způsobuje řadu zdravotních potíží, které současná lékařská věda často mylně interpretuje i léčí (potlačí symptomy, ale neléčí příčinu).
V knize Andrzeje Januse se dočteme nejen o potížích způsobených přemnoženými kvasinkami v našem těle, ale i o účinných metodách, jak se z houbové infekce vyléčit. 90%

nemoci očistná kúra zdraví péče o zdraví léčebné procedury candidóza, kandidóza

Autorovy knížky

2013  85%Nebuď potravou pro houbu Candida