Nebožtík ekniha

Koupit

Ze země fjordů, kde jsou děti odebírány rodičům podivným úřadem a kde ve vězení dlí masový vrah Breivik, přes Osvětim až do Budapešti – do města, kde za druhé světové války Raoul Wallenberg svým statečným chováním zachránil tisíce lidských životů. Taková je v novele Nebožtík cesta mladého, znuděného a zhýčkaného literáta Štěpána Hrdiny, jenž marně hledá náhradní náplň svého života....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343895/big_neboztik-phQ-343895.jpg 2.620
Novely, Literatura česká

Vydáno: (ekniha), Akropolis

Kniha Nebožtík

SanFrancisco2
26.05.2020odpad!

To jako vážně? Nedoporučuji, ztráta času.

stagno
19.12.2019

Špatné,naprosto zbytečné,předurčené k rychlému zapomnění.Cui bono?

petrarka72
25.06.2019

Nuda o nudě. Proč ne?

zuzana3884
23.11.2018

Hlavní hrdina vás irituje na začátku, uprostřed i na konci této útlé knížky..pořád si říkáte: proč mám číst o někom, kdo je mi sympatický stejně jako činže za plesnivé 1KK.. Ale stejně vás baví číst o jeho myšlenkových pochodech, protože je prostě "zvláštní"..

Měňavka
12.10.2018odpad!

Každá kapitola popisuje den hlavního hrdiny - jak vstával, co jedl a co prožil. A protože dělal a prožíval pořád to stejné, musím napsat, že je to totální brak a NUDA!!!!

anilah
13.06.2018odpad!

Autor by se měl držet kritiky, ta mu ještě jde. Tohle bylo naprosto zoufalé, škoda papíru.

kuruteku
13.04.2018

Nevím, proč jsem to četl, a nevím, proč to autor napsal. Číst to byla asi stejná nuda, jaká je popisována. Tento svět je mi, a doufám bude, utajen.

konvalinka17
16.03.2018

Nuda...hlavní hrdina je idiot, ale vlastně se toho o něm téměř nic nedozvíme, snad jen to, že se rád koupe ve vaně s horkou vodou... minimum přímé řeči ke čtivosti díla taky moc nepomáhá. Absolutně nechápu, jak tato knížka může být nominovaná na Magnesii literu.