Nebojte se jíst - a hubnout!

Nebojte se jíst - a hubnout! https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364537/bmid_nebojte-se-jist-a-hubnout-g1K-364537.jpg 4 14 5

Karolína Katchaba Hrubešová je jednou z nejúspěšnějších foodblogerek, které se objevily na sociálních sítích za poslední rok. Během té krátké doby se armáda „kačabek“, jak si říkají členky její převážně ženské facebookové skupiny Jíme a hubneme s Katchabou, rozrostla na 24 tisíc. V současnosti do ní každý den přibývá víc než stovka dalších. Kniha Nebojte se jíst – a hubnout! s neocenitelnými radami a 130 původními recepty z autorčiny kuchyně není jen výsledkem jejího kuchařského umění, publicistické invence a osobitého vtipu. Katchaba v ní zúročuje především vlastní těžkou cestu od obezity, trápení se a drtivých nejistot (které tak dobře znají lidé s nadváhou) k půvabné, štíhlé a sebevědomé mladé ženě. Jak to dokázala? Po experimentech s všemožnými dietami, jejichž výsledkem byl v konečné fázi vždy jen jo-jo efekt a další kilogramy navíc (viz srovnávací fotografie na titulní straně knihy) se rozhodla skončit s nesmyslným hladověním a začít zdravě, pravidelně a vydatně jíst. A už po roce se dostavil efekt zcela jiného druhu – efekt trvale ztracených kilogramů. Bylo jich třiatřicet a může jich být víc. V této knize se dozvíte, jak to lze dokázat pomocí výjimečně chutných a zdravých jídel a hlavně že nemusíte ani trochu hladovět, abyste shodili přebytečná kila. A že to dokážete i vy. NEBOJTE SE JÍST – A HUBNOUT!... celý text

Literatura naučná Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Katchaba Food & Fitness

Nebojte se jíst - a hubnout! , 2017

Jancas.s
30.09.2021 1 z 5

Proboha. Recepty nic moc, a kontroloval někdo úpravu? Ten nezarovnaný text? Už ta obálka vypadá jak z programu Malování, devadesátky jak vyšité. A když fotíš jídlo, které vypadá jak kejda a ještě nekvalitním foťákem, nemůžeš to poslat do světa jako kuchařku.

miuk
11.04.2019 4 z 5

Docela podnětná kniha, některé věci a recepty jsem si osvojila a používám.

LENNNA3
03.02.2019 1 z 5

Karolínu obdivuji, že dokázala tak zhubnout. Ráda jsem členem skupiny, kde je moc fajn receptů i jiného. Ale úplně upřímně: kniha je průšvih! Knih na podobné téma jsem četla již spousty, ale tohle je nejhorší z nich. Tak amatérsky udělaná - co se týče textu, informací o zhubnutí, kniha nemá ani takový naprostý základ, jako je zarovnání textu. Jak kdyby jí psala nějaká školačka, bez přehánění. Velké zklamání :-(

lucie2677
27.12.2018 5 z 5

Moje nejoblíbenější kuchařka, recepty z běžných surovin, netradičně a chutně! Stále se k ní vracím a to mám podobných knih mnoho... Ale žádná mě tak neoslovila.

alnahu
15.08.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem si docela ráda přečetla-né ,že bych chtěla hubnout,ale
dozvíme se spoustu dobrých rad ,jak jíst zdravěji a hlavně se mít rádi-to je předpoklad úspěchu těch,kteří by rádi nějaké to kilčo shodili.V knize také najdeme spoustu zdravých receptů s kterými se dá zhubnout bez hladovění.

2017  71%Nebojte se jíst - a hubnout!
2018  75%Recept(y) na zhubnutí
2019  100%Hubneme jídlem