Gabrielův anděl

Gabrielův anděl https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87410/bmid_gabrieluv-andel-829-87410.JPG 4 41 7

Laura Maloneová se ocitá ve sněhové vánici sama a těhotná. Už několik měsíců je na útěku a situace, kdy uvízne v bílém království samoty společně s Gabrielem Bradleym, nezapadá do jejích plánů. I Gabe touží být sám. Na svou chatu se odstěhoval, aby tady přemýšlel, pracoval a léčil se z bolestné rodinné ztráty. Když však potkává Lauru, cítí se být povinen poskytnout jí pomoc. A přitom Laura má v sobě všechno, po čem muž touží. Dokonce mu i plně důvěřuje, když jí poskytne pomoc ve chvíli pro ženu nejtěžší...... celý text

Vydáno: , Harlequin

Gabriel's Angel , 1989

luci33
06.06.2023 3 z 5

Četla jsem jen Gabrielův anděl, nebylo to vyloženě špatné, ale nějak mě to nechytlo..

petulik330
31.12.2022

Jako by byla kniha rozdělena na dvě části. Ta první v chatě byla pěkná... pěkně popsané prostředí zasněžené chaty kde se hlavní hrdinové seznamují za romantických okolností, jejich postupné sbližování až k narození chlapečka.
Druhá půlka, která se odehrává v San Francisku byla podle mně nic moc. Dek se mi zdál takový nějaký. Hlavní hrdinové se již moc nevyvíjeli. To samé se dá říci i o samotném příběhu.
Za první půlku dávám 4* a za tu druhou zák 1 1/2*.

petraj30
07.08.2020 3 z 5

Pěkný příběh, ale místy až moc přeslazený.
Na začátku se seznámíme s obrovským problémem, který podle všeho nemá žádné východisko a na úplném konci se vše vyřeší lusknutím prstů nebo ostrou mluvou - ale to je u většiny Harlequinek stejné. Sice to splnilo svůj účel, ale za pár dní si nebudete pamatovat, o čem to bylo. Ale bylo to pěkné:-)

FairyD.
27.05.2020

Klasický romantický príbeh ktorý neurazí. Čakala som trocha viac napätia, ale inak pekne spracovaný príbeh s dokonalým opisom prostredia a postáv.

koki.veru
04.02.2014 3 z 5

Klasická romantika. Ona miluje jeho, on miluje ji, ale osud ji nastražil na své cestě spoustu překážek, které musí splnit, aby mohli žít šťastně. Průměrná zamilovaná knížka.

kika 13
03.03.2013

Maminka moje říká,sladké až to lepí,ale pěkné čtení.

Wea
16.04.2012 5 z 5

Pokud hledáte romantiku,cit ,něžnost,lásku..zkrátka ,,slaďák"jak má být,mohu tuhle knihu jen doporučit,stejně jako při čtení ostatních autorčiných knih musím znovu a znovu pokaždé říct,paní Robertsová prostě umí a ví:-).Pokud román,pak jedině od paní Robertsové:-).Doporučuju!:-)

harlekýnky

Nora Roberts