Nebezpečné vztahy

Nebezpečné vztahy https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61728/bmid_nebezpecne-vztahy-6AD-61728.jpg 4 30 6

Malířka Anna se snaží očistit jméno svého bývalého manžela, kterého policie podezřívá ze spáchání vraždy. Při hledání pravdy se ocitá ve světě erotických klubů a přichází do styku s lidmi, o nichž dosud měla jen mlhavou představu. Situaci komplikuje vztah s drsným a zároveň přitažlivým detektivem. Knihy této autorky roztočí představivost na plné obrátky...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

Down in New Orleans , 1996

laura
04.08.2022 5 z 5

Čtivý, napínavý příběh z prostředí New Orleans. Nebezpečné bažiny, tajemstvím opředené hřbitovy, tančírny, kluby a prostitutky. Intriky, láska, vášeň i smrt. Vražedné horko, nedůvěra, pochybnosti i strach. Ale také odhodlání, víra a odvaha. Nebo šílenství?

Líbilo se mi to...

jarkaska
04.05.2017 5 z 5

Pěkná kniha, ráda čtu knihy této autorky.

havrmoni
02.05.2017 5 z 5

Četlo se to velmi dobře a ani náhodou jsem netušila kdo je vrah. Napětí,romantika a erotika co víc si přát. Jen hrdinka mi svým chováním moc neseděla, ale to je můj problém s ženskými postavami od této autorky. Jsou na můj vkus moc ... moc tvrdohlavý,moc vzteklý prostě žádný průměr. :))

PomněnkaPrvní
19.03.2014

Knížka se četla dobře, námět je pro mě neotřelý, autorka si velmi dobře umí udržet čtenáře v napětí. Jen místy mi vadily nepravděpodobné scény, kdy hlavní hrdinka na hřbitově odejde nečekaně společníkovi, aby se sama pustila prohlížet otevřenou hrobku... apod. Detektivky nepatří k mému oblíbenému žánru (i tato je ale s přídechem romantiky), celkově ji hodnotím jako lepší průměr.

kika 13
28.12.2012 3 z 5

Pěkná knížka má děj a dobrý konec.

Terinka1982
04.05.2012 4 z 5

Kniha plná vztahových propletenců, erotiky a hlavně se zajímavým rozuzlením. Doporučuji k přečtení:-)

Heather Graham (p)
americká, 1953