Nebezpečné vyhlídky

Nebezpečné vyhlídky https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140508/mid_nebezpecne-vyhlidky-iaL-140508.jpg 4 171 37

Jenner a Sydney si užívají plavbu na luxusní lodi až do doby, než skupina násilníků unese Sydney a Jenner se jim musí podřídit, aby její přítelkyni neublížili. Neví, co se děje a kdo za činem stojí. Ironií osudu se její jedinou oporou stane Cael Traylor, muž, který ji drží jako rukojmí...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Burn , 2009

pip11
28.01.2024 5 z 5

Dobře jsem se bavila. Příběh je dost vtipný, s mnoha zábavnými dialogy. V závěru zde nechybí dávka akce a napětí.

Kešu1981
23.02.2023 2 z 5

Takže tu máme skupinu akčních superhrdinů kteří vyřeší problém...únosem?...no a já si říkám: aha, autorka zkouší změnit žánr...to vypadá na komedii? A fakt že joo... jenže z toho je ve finále parodie na stockholmský syndrom s bombou na Titanicu. Za mě...LH napsala lepší příběhy, tohle moc dobrý nebylo.

dooky
07.02.2023 4 z 5

Opět dobrý příběh od této autorky. Zatím jsem se u ní nezklamala a patří mezi mé oblíbené, pokud mám náladu na napínavou romantiku. Konkrétně zde bych ale zkrátila první část z doby okolo výhry. Měla jsem problém se prokousat, nicméně potom už si to sedlo a užila jsem si super čtení.

Marci_Vaj
25.06.2022 4 z 5

Mě vůbec nevadila ta část "před sedmi lety", naopak, člověk některé chování Jenn pochopil líp. Byla to pěkná kniha. Většina knih od Lindy jsou dobře napsané :) Cael byl profík :)

Hatshepsut
21.11.2021 4 z 5

Fajn detektivka s romantickou zápletkou. Taková klasika od této autorky. Líbily se mi vtipné dialogy mezi hlavní dvojicí. Ovšem to jak LH popisuje všechny ty šmrcovní agenty s krásnou vysportovanou postavou! :-) Asi nějaký přehlídkový tým. :-)

Lofda
16.06.2021 3 z 5

Příjemná oddychovka, správná "detektivka pro holky".. No, ale upřímně, už jsem od paní Lindy četla lepší..

Luciska13
28.02.2021 5 z 5

Úžasná knížka s dějem, který udržoval člověka v napětí. Knihu jsem četla jedním dechem, převládalo napětí, které zlehka doplnila romantika. Akorát úvodní část "před sedmi lety" byla skoro zbytečná, člověk sice lépe poznal hlavní hrdinku, ale s hlavním dějem to nemělo nic společného...

Khira
28.12.2020 5 z 5

Opat kniha, ktora si odo mna zasluzi plne hodnotenie. Dobry namet, dobre napisane. Skvely hlavny hrdina a velke plus za hlavnu hrdinku, ktora ma bavila po cely cas. Bojovala tym co jej nechali a to bol dôvtip. Neviem ci sa ku knihe este niekedy vratim ale zasluzila si moju plnu pozornosť.

petraj30
04.09.2020 5 z 5

Z této knihy jsem byla nadšená. Řekla bych, že toto byla prozatím nejlepší kniha od Lindy Howard. Sice to na mě na úplném začátku působilo jako fraška, ale po několika přečtených kapitolách se to začalo zdárně rozjíždět.
Oba hrdinové i ti ostatní agenti byli skvělí i ty jejich vtípky stály za to.
Možná by nebylo od věci nějaké záležitosti pořádně vysvětlit a ukončit. Působilo to na mě nedokončeně. Třeba to, co se stalo před 7 lety nebo jisté zakončení příběhů ostatních agentů a další maličkosti kolem lodi.
Jinak to bylo naprosto skvělé.

Shanib
29.06.2020 3 z 5

(SPOILER) Události před sedmi lety zabíraly příliš mnoho stran, kterých bylo v podstatě zbytečných. Neměly žádnou důležitou návaznost na následující děj. Jenner na lodi byla nanejvýš otravná, ale nějakým zázrakem jsem ji ještě pořád dávala. Kdo byl super byl Cael a jeho tým, které jsem si oblíbila. Napínavá zápletka nebyla tak úplně domyšlená, chybělo mi hlubší vysvětlení Larkinových činů. Jen to, že byl nemocný způsobilo, že chtěl vyhodit do vzduchu loď plnou lidí? To je trochu divný. Ale chápu, že dramatická / kriminální linka hraje v případě knih Lindy Howard vždy vedlejší roli. Třetí hvězdičku dávám z milosti.

Kudík
15.05.2020 4 z 5

Jenner Redwineová, před sedmi lety, se mi tolik nelíbila jako ta současná a penězi to určitě nebylo. Mám ráda hrdinky, které jsou vtipně sarkastické a Jenner taková byla, no a Cael Traylor jí zdatně sekundoval. SPOILER: Příběh relativně pohodový s akcí ke konci. Je zde i dostatek vedlejších postav, ať už záporáků, anebo z Caelova týmu "snů" (krásní, chytří a každý s nějakou superschopností), ale přesto některé ztráty zamrzí. Pobavilo mě 5 týdnů po plavbě....

mariva
04.05.2020 5 z 5

U knihy jsem se výborně bavila. Dialogy mezi hlavními postavami byly vtipné a Jenner byla sympatická i tím, že ji nečekané bohatství nezkazilo. Navíc nádherné prostředí na luxusní lodi na moři vracelo vzpomínky na dovolené ne sice na tak luxusních, ale přesto skvělých lodích. Výborně napsaná napínavá kniha.

laura
31.01.2019 5 z 5

Tak jsem si cca po dvou a půl letech dala repete téhle úžasné knížky, protože Linda Howard patří mezi autorky, k jejímž knihám se nejspíš budu často a ráda vracet - a tahle není výjimkou. Vtipná, napínavá, romantikou jiskřící, neustálé střety hlavních postav, jejich naschvály, boje, slovní přestřelky, jo, to mě vážně moc bavilo :) Jenner neměla chybu a Cael, hm, dala bych si říct :) Příběh je neotřelý, přesně takový, jak už to Linda Howard umí, ač pokaždé z jiného soudku, vždycky dokáže zaujmout a udržet naši pozornost až do konce. A že tentokrát je ten konec vážně hodně akční a bouřilivý...

AniDi
30.01.2019 4 z 5

Tak takové počtení jsem si opravdu užila. Děj měl spád, zajímavou a napínavou zápletku a nechyběla ani romantika. Srážím hvězdu za přirovnání "tahal ji sebou jako dementní dítě". Nesetkávám se s takovým přirovnáním poprvé a osobně se mě dotýká. Nechápu, že s takto nemocných dětí si ještě někdo v této době dělá srandu. Možná jsem přecitlivělá ale takto to cítím.

Andrea963
27.09.2018 5 z 5

Kniha byla super, bavila mě. Miluju špičkování mezi hlavními hrdiny a tady jsem se nejednou zhluboka zasmala :-)...moc pěkná "pohádka"

jaja10
15.03.2018 3 z 5

...jako dalo se. Občas mi nějaký text přišel zbytečný,ale jako oddychovka dobré. Myslím, že Howard umí lépe.

moudivlacek
24.01.2018 3 z 5

Já nevím, tuhle autorku opravdu zbožňuji, ale tahle kniha mi prostě nějak nesedla. Jenner a Cael byla skvělá dvojka co do situací děje a vtipné dialogy, kdy se Jenner snaží duševně zdeptat Caela, a ten celou dobu se snaží udržet si zdravý rozum.
Jen jsem asi čekala víc napětí, víc nebezpečí, nevím, prostě dobrá kniha, ale od autorky znám lepší.

Litocha
04.08.2017 3 z 5

Poněkud vykonstruované a ne úplně nejobratněji napsané, ale hrdinka je sympatická, pohotová a nenechá na sobě dříví štípat, za to plus.

Dreisii
09.02.2016 5 z 5

Já se bavila ! krásný příběh i když bylo jasné jak to dopadne ták sem se bavila a knížku hltala :)

vikaa
30.12.2015 3 z 5

Taková oddychovka, ale napsaná poutavě a dobře. Moc se mi líbil začátek knížky, kde se popisuje jak chudá dívka ke štěstí přišla a jak peníze zamávají s okolím. Střed knížky byl trošku rozvláčnější a lehce předvídatelný, ale závěr zase super. Jedná se o knížku, která si nehraje na "velkou literaturu", ale je zábavná a určitě ji doporučuji na zvednutí nálady. Budete se dobře bavit:-) Tři a půl hvězdy

Kniha Nebezpečné vyhlídky je v