Nebezpečné kouzlo

Nebezpečné kouzlo https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37724/nebezpecne-kouzlo-37724.jpg 4 40 10

Brinlaw série

Po dvanácti letech se Tarquin FithBruel, neohrožený anglický válečník, vrací na hrad Brinlaw, aby dodržel slib, který dal své nevlastní sestře Nan. Přísahá však, že odejde dříve, než démoni číhající v jeho těle zničí jediné lidi, které doopravdy miluje, včetně tvrdohlavé Malindy - rozmazlené krásky, která ho pronásleduje ve snech. Malinda Brinlawová nemá ráda, když jí někdo upírá to, co chce. Koneckonců je čarodějka. Takže když se setká s Tarquinem FithBruelem, ignoruje varování své rodiny a nic netušícího válečníka očaruje kouzlem lásky. Vypukne mezi nimi spalující vášeň , avšak temnota, jež sídlí v Tarquinově duši, jejich lásku ohrožuje.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

This Dangerous Magic , 2002

drakamena
30.06.2023 1 z 5

Na tak rozmazlenou, protivnou, nevychovanou, sobeckou, bezohlednou a hloupou hrdinku jsem za celou dobu, co čtu historické romance, ještě nenarazila. Už první kniha v této sérii mě nějak zvlášť neoslovila, ale říkala jsem si, že to byl možná úlet - i skvělý spisovatel má špatné knihy. Tento díl ovšem potvrdil, že styl Jayel Wylie prostě není pro mě. Takže přestože mám i třetí díl, ušetřím si trápení. Nejsem masochistka.

rampapa
30.06.2022 5 z 5

Krásný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
11.06.2021 3 z 5

Ten začátek se mi moc líbil. Jsem ráda, že tu byli i hrdinové z prvního dílu, jen o dvě desítky let starší a o několik o několik potomků bohatší. Těch kouzel tu bylo víc, ale nevadily mi tolik, jako minule.
Malinda mi přišla jako rozmazlená princeznička, ale byla pravou dcerou své matky. Tarquin se mi naopak moc líbil.
Začátek se hlavně nesl ve stejném duchu jako první díl, ale hned v polovině přišel velký zlom a já se v tom všem zmatku ztrácela. Nad něčím mi zůstával rozum stát a já už jsem se těšila na konec. Ten epilog byl ze všeho nejlepší.
Sice to nedosahovalo kvalit prvního dílu, ale celkem dobře se to četlo.

Jessybelle
10.10.2019 4 z 5

Jako oddechovka dobrá, nejdříve jsem se nemohla začíst, ale pak se to rozjelo.

moudivlacek
03.09.2015 3 z 5

Mystika a romantika, sice to není úplně můj šálek kávy, ale dá se to číst.

munka
27.03.2014 5 z 5

Pekná kniha, zaujímavá zápletka, doporučujem

miruska1
08.06.2013 5 z 5

Tato kniha.ako aj predchadzajuca časť je krasna.mne sa veľmi pači. Možem len doporučiť

jaja10
21.03.2013 3 z 5

Mystický zamilovaný román s čarodějnou atmosférou a duchy..... ale stojí za přečtení

modranka
21.03.2013 4 z 5

Fantázia, láska, kokteil pekného príbehu.

maryzka
04.05.2012 2 z 5

je to pokračování dcery majitele hradu a jejího ženicha.

magie romance historické romance

Jayel Wylie