Nebezpečná láska

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4.51010

Bavettovi (1.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

Laf

Kniha mě fakt mile překvapila. Hned po začtení jsem byla vtažena do děje a těžko se mi odtrhávalo. Super příběh a zápletky a konec výborný. Doporučuji :)

MahtielM

Parádní :) skvěle napsané, těším se na další díly :)

Lofda
30.12.2018

Začala jsem číst v letadle směr dovolená a knížka mi dělala prima společníka u moře. Kateřina opět nezklamala! Jen jsem si říkala, proč já čtu ty komentáře ke knihám? Tady jsem nepotřebovala vědět, že knížka bude dobrá. S hlavou v.. a Pekáč buchet jsem si užila a i tentokrát to nebylo jinak. Takže nebudu psát kdy bylo a nebylo jaké překvapení, přečtěte si sami, opravdu škoda prozradit cokoliv dopředu.. Já byla zpětně naštvaná sama na sebe, protože mi z komentářů (byť náznaků) došlo vše podstatné.. Ale i tak, smála jsem se, pobrečela si.. Prostě další parádní kousek a těším se z toho, že mám ještě po čem od autorky sáhnout. A doufám, že její knihy budou přibývat!

adela2230
08.12.2018

Zajímavý pojetí a nezvyklý příběh. Knížka se velmi dobře čte.

Petra38
02.10.2018

Kniha a hlavne to tema me rosekalo:-) jako maly mikee byl skvely :-) pri zvratu s tou smrti i ukapla slza:-)

Lkova
21.09.2018

Já si neumím dost jasně vysvětlit, jak jsem k téhle knize přišla, protože z nějakého důvodu nerada čtu české spisovatelky, ale tady to asi zachránila obálka, zasazení příběhu do New Yorku, mafie a ty jména, který nejsou český.
Možná to podle anotace vypadá jako něco, u čeho si budete nervozitou okusovat nehty, ale právě naopak. Budete se smát, budete se rozplývat nad Michaelem, budete s nedočkavostí otáčet stránky. A budete se k ní rádi vracet - jako já, tenhle komentář píšu po třetím dočtení.
Vtipná, romantická, oddechová kniha.

intelektuálka
07.09.2018

Opravdu oddechovka...

Když se ošetřovatelka Paige dostane do rodiny Bavettů, neví, v jaké společnosti se
nachází...

Péče o postiženého Michaela přeroste v osobní vztah - ale jakou má budoucnost?

Asi jsem si od knihy slibovala něco jiného...

Šánka
19.08.2018

Dlouho odkládaná kniha , a tak bezva počtení. Je pravda, že jsem se chvíli začítala, ale nakonec se mi příběh moc líbil. Vtipné, romantické, lehce tajemné a závěr neměl chybu, ten jsem nečekala !!!
Jen si nemůžu odpustit,.... je strašná škoda, když některé komentáře (ivedoo) vyzradí docela zásadní zvraty v ději, protože i když to není detektivka, zrovna tento příběh tak předvídatelný nebyl.
Na další díl se těším, jen už si nebudu číst komentáře dopředu :-(.

Babo
09.07.2018

Po Ptácích bez křídel jsem chtěla sáhnout po něčem pohodovějším.Mé pocity během čtení se měnily od nedůvěry jestli to tak může být , po chvilkové rozhodování , že zas až tak mě autorka houpat nemusí a že Harlequinky nečtu až po šokující téměř konec .
Takže shrnutí je následující , kniha má spád a pokud si čtenářka řekne , že by bylo fajn potkat pozorného muže i ve skutečném životě , tak je to příjemné čtení a doporučuji , třeba k vodě nebo na chatu do hor .

Barbara182
07.07.2018

Báječně oddychová knížka jako dělaná na dovolenou :-) Příběh je psaný s humorem autorce vlastním, ale najdou se i chvilky dojetí. Přiznám se, že jsem měla ze začátku trochu strach, aby to nebylo moc ujeté, když se Paige stará o dospělého tříletého, který jí přiroste k srdci, ale bylo to skvěle napsané a všechno do sebe tak nějak logicky zapadalo. Už se nemůžu dočkat až se pustím do další knihy ze série Bavettovi :-)

Brambu
14.06.2018

Bavilo mne to. Příběh nikterak složitý, přesto zajímavý, humorný a tajuplný. A to napětí na konci příběhu. Uff, jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. Začínám být na knihách této autorky závislá.

Jessybelle
31.05.2018

Tato autorka mi sedí. Když se potřebuju odreagovat či vypnout, sáhnu po ní. Zatím mě nezklamala.
Byl to pěkný příběh, zasmála jsem se i zamáčkla slzu. Konec předvídatelný, ale celkově to bylo fajn.

Doubravka1975
29.05.2018

První díl série Bavettovi se mi líbil trochu víc než druhý díl Nepřítel mého nepřítele, který jsem četla nedávno, hlavně první polovina. Michaela jsem si zamilovala hned od začátku. A i když jsem vlastně věděla jak to dopadne, na konci byly slzy... A hned jdu na třetí díl Zakázaná přitažlivost

Vercutka
16.05.2018

Moc hezky napsané, to jo. Autorka má talent. Příběh je taková oddechovka. Kdyby mi bylo 16, bavilo by mě to určitě víc. Ale dočetla jsem a vyzkouším i druhý díl.

Kukicka
16.05.2018

Prvni polovina se mi libila moc, nekolikrat jsem se i zasmala a v napeti jsem cekala na uzdraveni a jak bude probihat jiskreni a namlovani a ono nic. Hned Miluji te, stehovani a presne stejny konec uz jsem videla pred lety v nejakem filmu

ketvin
09.05.2018

První a druhý díl o bráchách Bavettových se mi líbily více, než díl 3., ale série je skvělá i jako celek.

V prvním díle mě "zlom" opravdu překvapil a chvíli jsem si říkala "jako fakt"? Ale... :)

Michael byl skvělá postava, ze začátku mi dělalo fakt problém jeho dětské já, ale zvykla jsem si a hned po jeho proměně už jsem do něj byla blázen. Paige byla zvláštně naivní, ale nakonec skvělá... Robert úžasný a doufala jsem, že se s ním člověk seznámí lépe. I vedlejší postavy - Johny, Robert, Theresa hezky napsané.

Autorka mě příjemně překvapila.

MarKy95
07.04.2018

Moje první kniha od autorky a super. :)

ivca7265
15.03.2018

Moje první kniha od této autorky a totálně mě uchvátila. Kniha mi přijde mnohem lepší než některé s tímto tématem od zahraničních spisovatelek. Už se těším na další díl :-)

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Roma20
02.03.2018

Už od prvopočátku mě zaujalo, že se děj netočí jen kolem romantiky, ale opravdu někam směřoval.
Tuto knihu jsem si vybrala proto, že nebyla jako knihy ostatní, ale měla naprosto originální namět, převedený do skvělého příběhu.

georginaa
25.02.2018

Milé překvapení od české autorky, moc jsem se pobavila nad postavou Mikee, co vyváděl jako malý kluk i když byl dospělí, jak k němu přistupovala Paige ta byla úžasná, ke konci knihy jsem byla hodně zklamaná a pořád jsem si říkala, že to takhle nemůže skončit, i když se to v životě stává. Dokonce jsem posledních 10 stránek nechtěla ani dočíst. A nakonec jsem to nějak skousla, dočetla a ejhle? úleva, šťastná, že to skončilo jak má být :-)

Rozinka28
19.02.2018

První kniha z mafiánské série, kterou jsem četla jedním dechem a moc mě bavila. Děj plyne hladce, nikde se nezasekává na hluchých místech, všechny postavy jsou mi velmi sympatické a na konci člověka až mrzí, že příběh končí. Určitě vřele doporučuji, kniha patří mezi mé blíbené, ke kterým se ráda vracím.

Odehnalka
29.01.2018

Knihu jsem začala číst proto, že jsem si potřebovala oddechnout od Jakuby Katalpy a Aleny Mornštajnové, knihy od těchto autorek jsem četla za sebou, což není na škodu, ale člověk potřebuje oddech. Kdybych nečetla tuto knihu po Slepé mapě, mohla by dostat vyšší hodnocení, ale takhle jen 3 hvězdy. Nebylo to špatné, na oddech ideální.

Ivule_M
25.12.2017

Úžasná kniha, kterou nejde odložit :-)

85prcek
17.12.2017

Zasmála jsem se, pobrečela si, vážně skvělá knížka. Až mě mrzí že je konec. Úžasně napsané

Flyn
29.11.2017

Vyborne, takze koukam ze bych se mela zamerit i na ceske autory...je mi stydno ze jsem jim moc neduverovala. Tak ted smele do druheho dilu! ;)

princeznaaura
17.11.2017

Mysl 6tiletého v těle 30tiletého - dost dobrý námět.

veverka23
06.11.2017

Krásná kniha, příjemně čtivá..

jani.ruzicko
02.11.2017

Knížka mě velmi mile překvapila ! =) Rozhodně to mělo nápad! Velmi pěkně se příběh četl, fakt jsem se nemohla odtrhnout, protože jsem potřebovala vědět, jak všechno dopadne. Asi jsem ten konec pak už předvídala, to ale neznamená, že mě to nesežehlo. Rozhodně mohu doporučit!!! =)

x.capricorne
26.10.2017

hodně čtivě napsáno, přečetla jsem takřka jedním dechem. Když porovnám s Hlavou v pejru a Pekáčem buchet, tak zatím jednoznačně nejlepší!