Nebezpečná krása

Nebezpečná krása https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15487/bmid_nebezpecna-krasa-owt-15487.jpg 4 48 8

Suspense série

Hvězda seriálu Údolí Valentinů herečka Serena McCormacková je krásná, laskavá a všemi oblíbená - její život však znenadání nabere zcela nečekané obrátky. Přímo na scéně, kde měla začít natáčet, je zavražděna mladá herečka, a navíc všechno nasvědčuje tomu, že obětí smrtelné nehody měla být právě Serena. Vzápětí do děje vstupuje soukromý detektiv Liam - muž, k němuž se Serena cítí přitahována i přesto, že ji kdysi bez rozloučení opustil. Musí však překonat svou hrdost a naučit se mu znovu důvěřovat, neboť Liam se záhy stává jediným člověkem, který stojí mezi Serenou a vyšinutým vrahem, jehož výhrůžky jsou stále děsivější. Kdo by chtěl ublížit populární herečce? Jde o čin šíleného fanouška, nebo hraje roli žárlivost některé z kolegyň? Ze všech se postupně stávají podezřelí…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Dying to Have Her , 2001

kacenka6144
28.02.2022 5 z 5

Liam a Serena - oba si myslí, že ví o životě všechno, je už přece nemůže nikdo a nic překvapit. A pak přijde rozčarování - Serenu se pokouší někdo zabít a jediný, kdo ví, jak ji ochránit je Liam. A jestli někdo napíše, že věděl, kdo je vrah, tak určitě kecá. :-)

Kudík
09.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Bezva zakončení série. Tento díl navazuje na předchozí "Hvězdu", takže jsem se opět setkala s většinou postav seriálu "Údolí Valentinů". Liam a Serena trošku překvapili, protože v předchozí části působili oba dva jiným (jemnějším) dojmem. Zde byl hlavní vrah (ten konečný) opravdu překvapením, ale naopak ten s "papírem a led..." mi byl podezřelý od začátku. Celá série byla příjemná a určitě si ještě něco od této autorky přečtu.

Liduka
17.05.2020 4 z 5

Kniha se velice dobře četla a Liam mi byl moc sympatický. SPOILER: Nicméně jsem myslela, že vrahem - nebo spíš iniciátorem - bude někdo jiný a bude mít lepší důvod k tomu serenu zabít.

janaky
18.06.2019

Táto kniha ma doslova upútala od začiatku po koniec. Nedalo sa mi od nej odtrhnúť. Bolo zopár častí, kde už som lapala po konci, ale všetko sa obrátilo ďalšími vetami. Je to zaujímavý príbeh, ktorý spája detektívku s romantikou. Máme tento žáner rada. Je zaujímavé koľko vecí sa môže sústrediť okolo jednej "hviezdy". Je zvláštne, že aj hviezdy zlatého plátna majú svoje životy a nie sú len na filmovom plátne. Autor sa snažil to poňať tak, aby sme vedeli z každého rožku trošku. Je to pán autor s veľkým "P". Osobne si myslím, že sa mu to podarilo.

helenkan
13.09.2017 4 z 5

Tohle mě fakt bavilo. Detektivka ze zákulisí ,,výroby" hollywoodských seriálů. Fůra podezřelých a nechyběla ani romantika. Bezva čtení.

moudivlacek
26.04.2016 4 z 5

Toto je super detektivka s přídavkem romantiky. Děj má spád a neustále se mění "možný vrah". Rovněž vztah dvou hlavních hrdinů neplyne v poklidu a je velice výbušný. Přesto i tito dva se nakonec dostanou do náruče lásky.

havrmoni
08.02.2015 5 z 5

Opět pěkné čtení.

Monika Pau
12.06.2012 5 z 5

Skvělá kniha. Mohu jen doporučit:-)

Shannon Drake (p)
americká, 1953