Nebezpečná krása

Nebezpečná krása

Hvězda seriálu Údolí Valentinů herečka Serena McCormacková je krásná, laskavá a všemi oblíbená - její život však znenadání nabere zcela nečekané obrátky. Přímo na scéně, kde měla začít natáčet, je zavražděna mladá herečka, a navíc všechno nasvědčuje tomu, že obětí smrtelné nehody měla být právě Serena. Vzápětí do děje vstupuje soukromý detektiv Liam - muž, k němuž se Serena cítí přitahována i přesto, že ji kdysi bez rozloučení opustil. Musí však překonat svou hrdost a naučit se mu znovu důvěřovat, neboť Liam se záhy stává jediným člověkem, který stojí mezi Serenou a vyšinutým vrahem, jehož výhrůžky jsou stále děsivější. Kdo by chtěl ublížit populární herečce? Jde o čin šíleného fanouška, nebo hraje roli žárlivost některé z kolegyň? Ze všech se postupně stávají podezřelí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15487/nebezpecna-krasa-15487.jpg 4.335

Suspense (4.)

Dying to Have Her (2001)

Vydáno:, Domino

helenkan

Tohle mě fakt bavilo. Detektivka ze zákulisí ,,výroby" hollywoodských seriálů. Fůra podezřelých a nechyběla ani romantika. Bezva čtení.

moudivlacek
26.04.2016

Toto je super detektivka s přídavkem romantiky. Děj má spád a neustále se mění "možný vrah". Rovněž vztah dvou hlavních hrdinů neplyne v poklidu a je velice výbušný. Přesto i tito dva se nakonec dostanou do náruče lásky.

havrmoni
08.02.2015

Opět pěkné čtení.

Monika Pau
12.06.2012

Skvělá kniha. Mohu jen doporučit:-)