Nebezpečná iluze

Nebezpečná iluze https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/bmid_nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 4 479 92

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul.... celý text

Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion , 2017

veveronka
27.01.2019 4 z 5

Výborná kniha,pobavila

AniDi
16.01.2019 5 z 5

Pro mě za 5 hvězd. Děj příjemně plynul, narozdíl od Manželské smlouvy byl i lehce komplikovanější. Fajn jsem si odpočinula při čtení. Pokud hledáte něco lehčího ke čtení aneb jak chudá ale inteligentní dívka ke štěstí přišla, doporučuji.

Makadamka
10.01.2019 4 z 5

Příjemné překvapení

jaspis
16.09.2018 5 z 5

Ideální četba na pozdní léto. S klidem dám plných pět hvězdiček, ve svém druhu je pro mě kniha nadprůměrná. Hlavní hrdinka se projevovala jako inteligentní bytost, což je teda úplně super. V některých knihách se totiž opravdu nad hlavní hrdinkou trápím.

Fizulka71
11.09.2018 3 z 5

Lehká četba s dobrou zápletkou, ze které by se dal určitě vyždímat větší příběh. Ale jako oddychovka na jedno odpoledne dobrý.

Trolice
26.08.2018 4 z 5

Už od první kapitoly je jasné, jak to dopadne, ale nebyla to špatná kniha. Četla se rychle, oddychovka

anishta
22.08.2018 3 z 5

Nejsem zklamaná, protože jsem nic neočekávala. Některé situace a rozhovory byly vážně praštěné a divné. Jako, četlo se to rychle, ale slabší průměr.

DDD
22.08.2018 4 z 5

Kniha mě mile překvapila, neboť díky poměrně nízkému hodnocení jsem od ní nečekala mnoho. Měla jsem ji ale přečtenou během jednoho dne. Je to taková letní oddychovka u které se nemusí moc přemýšlet. Příběh byl chvílemi trochu ohraný a předvídatelný, ale líbil se mi. Proto dávám 4 hvězdičky za příjemné čtení.

barbora0275
16.08.2018

Konec jsem uz preskakovala a nedocetla. Byl na me prilis neuveritelny. Stejne jako jazyk postav jakozto vzdelanych tricatniku, spis by se hodil pro nejake adolescenty. Mozna spatny preklad.

Pedruska01
04.08.2018 4 z 5

Kniha se dobře a rychle četla. Ačkoliv to byl příběh, který už všichni známe, tak mě to nutilo číst dál. Hlavní hrdinka Mari byla sympatické děvče, která se rozhodla, že si nenechá nic líbit. Naopak Hudson si šel tvrdě za svým a nepoznal odpor. Byla to taková klasická pohádka, kde chudá holka ke štěstí přišla prostřednictvím krásného a bohatého prince, se kterým se pomalu střetla náhodou. Má to klišé prvky, které jsou profláklé. Jako prvotní nenávist a následně nehynoucí láska či šéf a osobní asistentka.
Bylo to milé, oddechové, ale ztrácí se to v záplavě dalších podobných příběhů. Však v takovém žánru duše romantika může být spokojená, což jsem byla. Akorát jsem místy čekala, že to bude trochu vyhrocenější, ať už v jisté rivalitě, žárlivosti či soutěživosti. Nevadí, líbilo se i tak. :)

simona5843
25.07.2018 5 z 5

Ja viem že toto je jedno veľké,obrovské klíše a už od začiatku tušíte ako to všetko skončí ale keď to bolo také super.Na konci som sa škerila ako slniečko na hnoji :D takže ak chcete oddychovku toto si prečítajte. Hudson aj Mari boli skvelý,on bol blbec prvej triedy a ona si nedala skákať po hlave. Lenže potom...si prečítajte :)

1moniccka
06.07.2018 5 z 5

děj byl takový obyčejný ale dobře se to četlo na oddych skvělé.

kečup60
02.07.2018 2 z 5

Klasická novodobá červená knihovna. Ale na dovolenou dobré.

mikika
28.05.2018 3 z 5

klasický příběh o falešných zásnubách, které se změní v opravdové. čekala jsem, že ohrané klišé autorka nějak ozvláštní, že tomu dodá něco originálního, čím se odliší. a nic. zklamání.

mmmisulka.r
23.05.2018 3 z 5

Velmi jednoduchá romantická kniha, která potěší romantické duše, ale milovníky složitějších příběhů určitě nenadchne.

MarKy95
21.05.2018 3 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za pár hodin, kniha mě nějak nepřekvapila, ani neurazila :)

ves.lucie
20.05.2018 5 z 5

Oddychova kniha, ktera se dobre cetla. Myslim si, ze pribeh nikoho neurazi naopak pobavi a ve finale jsou vsichni spolu stastni ... :-) vypraveni z obou pohledu pobavilo.

lucie2952
17.05.2018 3 z 5

Hezká romantická oddechovka, když potřebujete vypnout. Není to žádná kniha, která vás udrží do rána vzhůrů, ale na takový odpočinek od všeho kolem je kniha ideální. Původně jsem chtěla dát hvězdičky jen dvě, ale musím dá tři za kapitoly psané z Hudsonova pohledu. Ty totiž byly nejlepší.

-Sinéad-
15.05.2018 4 z 5

Pěkná kniha, dobře se četla.

Kiwicatko
14.05.2018 2 z 5

Ctu a cekam nejake wau, jsem v pulce a porad nic, docitam posledni stranku a opravdu nic. Pro me zaver: nenadchne, neurazi.
Znovu ji cist nemusim.

láska těhotenství romantika