Nebezpečná iluze

Nebezpečná iluze https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/bmid_nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 4 479 92

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul.... celý text

Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion , 2017

MAU256
17.02.2023 4 z 5

Romantická oddechovka. Hudson jako kreténský šéf, který dá Mari nabídku, na kterou se prostě nedá říci ne. Smlouva, zásnuby, svatba - jenže základ byla lež, která se vždycky projeví a vše se rozpadne. Láska, která byla ze začátku pouze lež, je najednou skutečná. Ale nic nemůže být jednoduché. Mari byla statečná a nakonec vše dopadlo nad očekávání velmi dobře. Hezky se to četlo, únik od reality, tak to můžu jen doporučit.

Radka1727
26.11.2022 3 z 5

Taková romantická klasika, zápletka byla sice klišé, ale jinak celkem fajn ..............

_Lucie_97
02.06.2022 odpad!

Ehm, tak todle mi nesedlo. Možná jsem jen zbytečně náročná, ale nevěřila jsem hlavním postavam ani slovo a celkově mi to nedavalo vůbec smysl. Záměr super, ale napsání velmi špatné. Za mě jedno velký ne.

Knihy_nad_zlato
21.05.2022 3 z 5

Od tohohle jsem čekala jen obyčejnou oddechovku, která by se snad mohla dobře číst. A jo, to to vlastně přesně bylo.
Postavy byly fajn, ale jejich vývoj teda jako nic moc. On to totiž moc vývoj ani nebyl. Prostě byly nějaký a najednou se zničehonic změnily. Ten jejich vztah nebyl nic moc, možná proto, že jsem jim ty čtečky zrovna moc nevěřila. A taky by se šiklo víc chemie mezi nimi.
Prostředí mi přišlo, že nebylo téměř vůbec popsaný.
Závěr byl dost dobrej. Takhle mají dospělí řešit svý problémy. Kór takový problémy jako byl ten jeden v téhle knížce.
Jako prostě fajn oddechovka, která se dobře četla. Nic víc, ale ani nic míň.

Ms.Day
16.03.2022 2 z 5

Já mám tento typ příběhů ráda, ale zdál se mi dost okopírovaný a co mi tam nesedlo je ten začátek, přišlo mi jak kdyby tomu chybělo pár úvodních stránek.

Ála1968
19.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Mělo to slibný začátek,přestože mi to už nějaký příběh připomínalo.To by mi ani tak nevadilo,ale potom už to bylo takové hodně přitažené za vlasy.Otěhotnět přes prášky i kondom?A nakonec štastná rodina ve 4?Do půl knihy super,potom už ne.

anna7852
02.02.2022 5 z 5

Tak tohle se mi moc zamlouvaloo.
Skvela oddychovka

Jita160
28.12.2021 4 z 5

Romantika a zase jenom romantika......
U těchto knížek jí prostě nikdy není dost.
Je evidentní co takových exotů jako je Hudson běhá po světě :-D:-D:-D
A jen milá skromná vtipná a neústupná Mari ho dokáže změnit v poblázněného a milujícího chlapa.
Knížka byla od začátku velmi vtipná a čtivá moc jsem se bavila. Příběh byl jasný od začátku až do konce ale no a co???
Doporučuji jako vánoční relax značka:Ideál.

ZapisnikTerky
21.11.2021 4 z 5

Skvělé odpočinkové čtení. Romantika, erotika a hlavně pohoda. Rozhodně doporučuji, přestože jsou tam věci, které autorka mohla víc rozvinout. Víc v mojí recenzi.

Kristy.Seb
20.11.2021 4 z 5

Život je mnohem jednodušší, pokud přemýšlíme jen o tom, co je bezprostředně před námi.

Příběh nebyl moc originální, ale podrobnosti hlavních postav byli velmi zvláštní (originální ).

rosalindaaa
01.06.2021 3 z 5

Pěkná knížka, námět je dost podobný jako nová telenovela Recept na lásku - Bay Yanlis

Dela90
10.05.2021 5 z 5

Boží, boží! Knížku jsem zhltla jako malinu, tyhle typy příběhů se tak dobře čtou. Sice mi to připomínalo určitě knížky se stylem děje. Nicméně se mi to moc líbilo. Jak se z nenávisti, může stát láska. Klasika a dokonalost v jednom.

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Super, prečítaná na jeden dych ❤

johana3160
28.01.2021 3 z 5

Bohuzel hodne podobny namet jsem cetla celkem nedavno a tak mi neprijde vubec originalni. Zmena chovani hlavniho hrdiny mi taky neprijde normalni a “kouzelny idealni” konec je mozna az moc preslazeny. 3* davam za to ze se to i pres vsechno cetlo dobre a svizne a nezabralo to moc casu. Mam nachystane dalsi knihy autorky tak uvidime jestli to bude stat za to.

Jaruš71
21.12.2020 5 z 5

Oddechové čtení na jedno odpoledne.

ZHrdinka
10.12.2020 4 z 5

Prvni tretina mi vic nez mile prekvapila. Zbytek to bylo zbytecne moc zrychleny, umim si predstavit tlustou bichli, co ma riz a je napinava. Jinak to bylo fajn.

knihomolkaJani
08.12.2020 4 z 5

Moc pěkná kniha, i přestože je na podobný styl psáno hodně knih, tato má v sobě jistý náboj. (O lásku, napětí a plno tajemství je zde opravdu postaráno.) Je část, kterou opravdu můžeme předvídat, ovšem potom se střídá jedno překvapení za druhým.. Kniha má spád a čte se velice pěkně, mohu jen doporučit. (Pro nenáročné čtenáře jako jsem já, je to nádherná kniha) :)

kacenka6144
07.12.2020 4 z 5

Tak zase jedná chudá asistentka ke štěstí přišla. :-)

Ludmila02
23.11.2020 5 z 5

Perfektní čtení, nemohla jsem se odtrhnout.

luzajickova
16.11.2020 5 z 5

Jakože Mari a Hudson? Awww ty jsou tak sladcí..
Další perfektní knížka jakou jsem kdy četla ♥
Skvěle si u ní oddechnete a odpočinete a chvilkama i pobavíte :)
Já měla tak nějak tušení co je ten Alec zač a jeho postoj prostě jak se zachoval mě překvapil popravdě jsem si myslela že to bude hajzl ale on vážně překvapil ale zásluhu na tom má Hudson samozřejmě který mu promluvil do duše a to od něho bylo tak krásné gesto i když si s Mari navzájem lhali a Hudson na ní byl naštvaný stejně se za Mari postavil opravdu z chladnokrevného hajzla romantik ♥
To samé jak tu bombu co se v knize odehrála vzali Mari i Hudsona rodiče na to že Hudson neměl děctví když to tak vezmu tak se zachovali opravdu vřele.
Miluju takovéto styly knížek a jsem opravdu ráda že jsem si knihu přečetla vůbec toho nelituji je skvělá..

láska těhotenství romantika

2019  79%PS: Nesnáším tě