Nebeskí majstri

Nebeskí majstri https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102539/nebeski-majstri-102539.jpg 5 14 4

Nebeskí majstri sú mocní duchovní sprievodcovia, ktorí Vám pomôžu pochopiť Vaše životné poslanie, nájsť odvahu na uskutočnenie zásadných životných zmien a rozvíjať vašu jasnozrivosť a schopnosť materializácie. V knihe nájdete ďalšie rozšírenie a spresnenie posolstiev pre Vás, údaje o jednotlivých majstroch, ich živote a duchovnej ceste,podrobný návod na používanie kariet a niekoľko anjelských výkladových vzorov. Kniha a 44 kariet.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Synergie

Ascended Masters Oracle Cards

Varvara
15.05.2018 3 z 5

Na můj vkus poněkud kýčovitější zpracování.

katushah
30.03.2017 4 z 5

Výborné karty, na kterých jsou známé osobnosti, které byly hodné, dobré a pomáhali lidem. U každého mistra je i popis, kdo daná osoba byla a co dělala, což je hezké a poučné. Akorát by tu mohli být trochu lepší obrázky. :)

sira
01.04.2016 5 z 5

Mám od této autorky několik karet, ale tyto mi přijdou nejlepší - tj. nejlépe se mi s nimi pracuje. Jsou krásně zpracované - mohu doporučit.

Indilwen
19.06.2015 5 z 5

Miluji všechny karty od Doreen, jsou výjimečně, nádherně zpracované a vždy, když jsem potřebovala pomoc, dobře radily.. :-)