Nebeskí majstri

Nebeskí majstri sú mocní duchovní sprievodcovia, ktorí Vám pomôžu pochopiť Vaše životné poslanie, nájsť odvahu na uskutočnenie zásadných životných zmien a rozvíjať vašu jasnozrivosť a schopnosť materializácie. V knihe nájdete ďalšie rozšírenie a spresnenie posolstiev pre Vás, údaje o jednotlivých majstroch, ich živote a duchovnej ceste,podrobný návod na používanie kariet a niekoľko anjelských výkladových vzorov. Kniha a 44 kariet....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/102539/nebeski-majstri-102539.jpg 4.513
Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Synergie

Ascended Masters Oracle Cards

Kniha Nebeskí majstri

Varvara
15.05.2018

Na můj vkus poněkud kýčovitější zpracování.

katushah
30.03.2017

Výborné karty, na kterých jsou známé osobnosti, které byly hodné, dobré a pomáhali lidem. U každého mistra je i popis, kdo daná osoba byla a co dělala, což je hezké a poučné. Akorát by tu mohli být trochu lepší obrázky. :)

sira
01.04.2016

Mám od této autorky několik karet, ale tyto mi přijdou nejlepší - tj. nejlépe se mi s nimi pracuje. Jsou krásně zpracované - mohu doporučit.

Indilwen
19.06.2015

Miluji všechny karty od Doreen, jsou výjimečně, nádherně zpracované a vždy, když jsem potřebovala pomoc, dobře radily.. :-)