Nebeská tkáčka

Nebeská tkáčka https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449013/bmid_nebeska-tkacka-mnM-449013.jpg 4 36 5

Iskari série

< 3. díl

Dávne príbehy dokážu prilákať draky či stvoriť bohov. No čo ak hovoria o zabudnutej minulosti, ktorá môže rozorvať svet prítomnosti? Eris cestuje medzi svetmi vďaka magickému vretenu, ktoré z nej robí nepolapiteľnú zlodejku. V područí pirátskeho kapitána je však pre ňu vreteno ako zlatá klietka. Aby Eris získala vytúženú slobodu, musí uniesť princeznú Ashu, posledného Namsaru. Veliteľka kráľovskej armády Safire sa zaprisahá dolapiť ju. Okolo Eris sa však ako slučka ovíja príbeh zabudnutých čias, ktorý ju každým švihom magického vretena privádza bližšie k záchrane alebo skaze sveta.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Sky Weaver , 2019

Njangu
06.02.2023 5 z 5

Tento díl ohodnotím sérii jako celek. Jinak bych asi ubrala hvězdičku za vztah dívka - dívka.
I přes současnou popularitu takového žánru to prostě nemusím. Nic proti tomu nemám, tady to bylo vkusně zpracované, ale prostě mně to nesedí a vcelku úspěšně se tomu vyhýbám.
Každopádně děj byl super, vyvrcholení série bylo úžasné a nenudila jsem se. Možná bych uvítala víc draků.

LilianaFalcon
12.06.2021 4 z 5

Po druhém dílu jsem se trošku bála, naštěstí zbytečně. Bylo to zajímavé, napínavé, dívkám, co mají rády dobrodružství bych knížku opravdu doporučila :-)

1259
24.05.2021 5 z 5

Po první dílů jsem nečekala druhý a natož teď ten třetí. Bylo fajn vrátit se do světa draků a různých intrik.

andrejci
19.04.2021 4 z 5

Autorka se rozhodně každým dílem zlepšuje. Líbí se mi jak se tam objevují postavy i z minulých sérií. Obálka se jim, ale vůbec nepovedla. A na konci mi přišlo, že už toho bylo hodně. Takové až moc k neuvěření.
Knížku i celou sérii hodnotím jako průměrnou. Pro mladší čtenáře určitě pěkné.

Sariega
04.02.2021 4 z 5

Skvělá kniha ne sice tak dobrá jako první ale lepší než ta druhá.