Neber to jídlo tak vážně II aneb #jimnormalne

Neber to jídlo tak vážně II aneb #jimnormalne https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500388/bmid_neber-to-jidlo-tak-vazne-ii-aneb-ji-AmO-500388.png 4 4 1

Máš pocit, že za každý gram cukru, který si neodepřeš, si zasloužíš nějaký trest? Zkus se radši na potraviny podívat trochu jinak! Neexistuje totiž špatná strava - je to vždy jen jídlo, které by ti mělo dělat radost a dodávat energii. Týna Skalická, nutriční koučka a zakladatelka instagramového projektu @tojidlo, ti ukáže, jak si jídlo i jeho přípravu skutečně užívat. Jíst zdravě a výživně se totiž dá i bez křečovitého omezování a sporných diet!... celý text

RoboBrouk
17.10.2022 1 z 5

Kniha opět pouze dokola omílá nosnou myšlenku z autorčina Instagramu, nepřináší nic nového (až na recepty, kterých je internet plný). Jednotlivé kapitoly jsou jakoby psány nahodile podle toho, jak zrovna autorce přišly pod ruku a chybí jakýkoliv kontinuální vývoj myšlenek. Informační hodnota je velmi povrchní (jak už jsem na začátku zmínil - stačí pouze sledovat autorčin Instagram a po pár týdnech budete mít veškeré info z knihy).

Hvězdička za velmi pěkný jednoduchý grafický design, jinak jde o zbytečné pokračování, které nepřináší žádnou informační hodnotu nad rámec Instagramu autorky a prvního dílu.

Týna Skalická
česká, 1988