Nebe, peklo, ráj

Nebe, peklo, ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58188/nebe-peklo-raj-58188.jpg 3 15 5

Peklo na zemi prožívá Jolana od chvíle, kdy musí na příkaz rodičů nastoupit na soukromou střední školu. Není totiž vůbec studijní typ, a tak jí učení nebaví a podle toho také vypadají výsledky. Ve třídě si najde řadu nových kamarádek, ale brzy zjistí, že ji využívají stejně jako oba kluci, do kterých se postupně zamiluje. Správnou cestu životem si tak bude muset nejenom pracně najít, ale i vybojovat. Příběh plný lásky, nadějí i zklamání, je určen především mladým čtenářkám.... celý text

Emik87
Emik87
19.02.2024 3 z 5

S hlavní hrdinkou nejde moc soucítit, přišla mi taková hloupoučká. Ale čtení dobré.

ZNellyZ
ZNellyZ
28.08.2023 2 z 5

Hlavní hrdinka naprosto hloupá a už od začátku je jasné, kdo je ten vyvolený princ. Každopádně musím pochválit autorku za to, že se držela jednoho tématu a necpala do knihy všechny pohromy, co ji napadly.

Ann98
Ann98
06.01.2018 5 z 5

Knížka se četla poměrně dobře. Jedná se o příběh dospívající Jolany, která se musí vypořádat jak s problémy studijními, tak i ve svém osobním životě. Jolana byla celkem naivní. Nevím, proč neviděla, že ji všichni jenom využívají. Nebo to snad nechtěla vidět? Není to knížka, po které bych sáhla znovu, ale přečtení nelituji.

zuzanagelnarova
zuzanagelnarova
22.07.2015 odpad!

No, ze začátku to bylo celkem chytlavé, ale ta naivní hrdinka co nevidí, že ji někdo pořád využívá.No nic pro mně :(

MíšaK.
MíšaK.
09.04.2015 2 z 5

Nějako mě to nechytlo. Jo byla zajímavá, ale dala bych tam více detailů. Jolana měla snad zalepené oči! Jak s kamarádkami tak s Danem i Patrikem.

první láska zklamání

Zuzana Francková
česká, 1951
2009  81%Osudová láska
2006  79%Zlatá klec
2007  78%Příliš brzy dospělá
2001  77%Vrať se, Cilko!
2003  86%Hraběnka

Kniha Nebe, peklo, ráj je v